Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazılım mı Yay mı ?

LKTN

Kayıtlı Üye
Merhaba. Hayırlı Cumalar. Şu an için birisinden birisini seçmek durumundayım. İkisi arasında kararsız kaldım. Bir anda çok para da vermek istemiyorum. Acaba ilk etapta Eibach 3.5 cm yay ile bassam mı yoksa EcuFast yazılım mı yaptırsam karar veremedim. 7700 km de araç. 15.000 bakımına daha var gerçi ama acaba bakım sonrasını mı beklesem ? Karar vermemde yardımcı olursanız sevinirim :)

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Merhaba. Hayırlı Cumalar. Şu an için birisinden birisini seçmek durumundayım. İkisi arasında kararsız kaldım. Bir anda çok para da vermek istemiyorum. Acaba ilk etapta Eibach 3.5 cm yay ile bassam mı yoksa EcuFast yazılım mı yaptırsam karar veremedim. 7700 km de araç. 15.000 bakımına daha var gerçi ama acaba bakım sonrasını mı beklesem ? Karar vermemde yardımcı olursanız sevinirim :)
Yay al direk araca tekrar aşık olacaksın2

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
bence bekle garantisi bitsin şuan beni tutan tek şey o yoksa başlıyacam yazılımla yay egzoz nerede durursak artık benim aslanda 7000 de :D

• Beğen
Yazilim olurdu secimim ayaginin altinda her an tadini cikaracaksin belkide ufaktan fr la atisacaksin belli mi olur :) birde su patlayan egzozdan koydun mu oy oyy tadindan yenmez. He bu arada benzin 5.20 olmus hayirli olsun arkadaslar

Yazilim olurdu secimim ayaginin altinda her an tadini cikaracaksin belkide ufaktan fr la atisacaksin belli mi olur :) birde su patlayan egzozdan koydun mu oy oyy tadindan yenmez. He bu arada benzin 5.20 olmus hayirli olsun arkadaslar

Patlayan egzozları sevmiyorum. Patır patır hem kendime hem çevreye sıkıntı. ///M Aracım olsa o motorun sesini olduğu gibi dışarı verirdim o ayrı. Ama warex gibi egzozlar pek benlik değil :D Yazılım dediğiniz gibi aracı ataklaştırıyor. Ama @memet_one abinin de dediği gibi yay araca apayrı bir görünüm katıyor. Sanrım ilk önce yay takarak arabayı gözümde spor bir hale sokup gaza gelip yazılm yaptıracak gibiyim :D

Son düzenleme:

@LKTN bosver yazilimi esmesen bile gürle sen taktır yayi hatta vogtland bak tanindan yenmez kutu ici filtre al yaninada yazilim en son iş olur

• Beğen
Bende dediklerini yapacaktım yay taktırdım yazılımı yaza doğru yaptıracağım sebebi zaten havalar kötü olcak araç güçlü olsada tam anlamıyla kullanılmayacaktı o yüzden yazılımı erteledim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
ilk önce yay alın.. Yazılım için acele etmeyin garantisinin bitmesini bekleyin..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Geri
Üst Alt