Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardım...

yha faranti olayını gerçekten bimiyorum araştırmadımda.

ömer,murat yarın gelin uzunnn uzunnn konuşalım inceleyelim test sürüşüne bile çıkarıs :D içinize sinerse ki sinecek yaptırırsınız :D

Yigit bak 34fbli yani erhann bi konusu var orda var bksana bi

dursunun ilk mercek taktığı arabalardan biri benim arabam saydığın sıkıntıların emin ol çok istisna bir durum olmassa kesinlikle olmıcektır dursun işini kendince sindirmeden yapmayan bir insan işçiliğini yorumlamak bana düşmez ama benim kendi düşüncelerime kalırsa çok memnunum ve iyiki yaptırmışım diyorum bu akşam maltepede olucam ömer baktıgında emınım kesınlıkle taktırmak ısteyeceksındır sıkıntı yok eğer gercekten varsa bole bıfıkrın rahat ol derim ben:)

abı bu aksam senınle ve erhan ıyı bı oturup konusalm su ısı :D haftaya cumaya kadar karar verıp yaptrmam lazım ..

bende yaptırdım dursuna

mercek tabiki :d

Geri
Üst Alt