Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yardım...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında kral_mzk tarafından paylaşıldı.

1. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    öncelıkle herkese ıyı aksamlar dılerım.. baslamadan once sunu demek ıstııyorum cok cins bır adam olabılıyorum yerı geldıgınde ve acıkcası malı galıba bıraz kıymetlı vedeee altımdakı araba baba parası oldugu ıcın ve sonucunda ona hesap vermek zorunda olmak kotu :) konuya baslıyorum malum leon larda orjınal mercek cokk agır :) benım gıbı ogrencıye helekı.. dursunun yaptıgı bı xenon mercek olayına takmıs durumdayım..kac gundur dusunuyorum yaptır dıyende varmıs kesınlıkle yok dıyende.. sımdı sorunum su 1. garantımı bozucak herhangı bır sorunla karsılasırmıyım ? 2. zamanla mercekler oldugu yerden oynarmı? 3. far acılıyor sılıkonla yapısıyor bunun bana zamanla sıkıntıları ne olur ?

dıceksınız kı lenn ömer okadar dusunuyorsan gıt orjınal taktır :D haklısınız ama malum ıste :)

yada bırak xeona gırme gıt rcd 510 taktır :) bu da baska secenek..

sızce ne yapmalıyım yardım edınız :)

2. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Ayrıca ukala :) , şimdi okuyorum , cevaplycam :)

3. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Mercek taktır, izlenimlerini erhanın üzerine yoğunlaştırabilirsin , şu an bu siteden tek yaptıran o galiba kanka

4. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    len sana yasayamayacagın bır olayı yasattım bu aksam daha napım sana :)

5. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Ömer, c.tesi günü gidip bi-xenon yaptırıyorum. Şunu söyliyim teyp'ten daha önemli birşey olduğu kesin. Erhan gayet memnun. 2 kere aracı yıkatmış hiçbir şekilde buğu yapmamış. O yüzden gidiyorum bende yaptırıyorum c.tesi günü :)

6. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    gıt rcd 510 taktır

7. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    :confused: neden oyle dedın cezmı abı.. sunuda dıyım gonlum mercekten yana ama takıntılı bı adamım napım :)

8. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    kanka senınde taktırıp kullanmanı mı beklesem acaba :D

9. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    sende taktırma dedın sımdı geldın taktır dıyosun kardesım :D

10. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Xenon ışıldamasına ayrılacak meblağı, ses sistemine ayrmak, bana daha verimli gelir.

Sayfayı Paylaş