Yardim! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yardim!

necati07

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracim leon tsi aero tampon sag sol tek cikis acil son susturucu lazim ikiye bolunen en iyi sesi hangi markadan ve ustadan temin edebilirim kibrista oldugum icin yaptirma sansim yok burda

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaslar aracim leon tsi aero tampon sag sol tek cikis acil son susturucu lazim ikiye bolunen en iyi sesi hangi markadan ve ustadan temin edebilirim kibrista oldugum icin yaptirma sansim yok burda
İstanbuldan Gider Egzosttan Alabilirsin malzemeyi orda da montajını yapabilirler diye tahmin ediyorum yada RUM tarafı Ama orda da Bi Araba Parasıdır şimdi o:mad:

GeniuS

Kayıtlı Üye
AdAna da Osman usta slm mı solersen yardımcı olur ama Mustafa abimin üstüne usta tanımam elinde çift çıkış leon İcin hazır egzoz var 3 veya 4 çeşit bı ara istersen

necati07

Kayıtlı Üye
Downpipe 60lik duz boru ve custom sonsusturucu ile nasil ses alirim?saolun arkadaslar ustalarin numarasini verirseniz sevinirim

igci_01

Kayıtlı Üye
downpipe var bende hazırda 1.4 tsi için olanlardan istersen görüşürz.
bu arada bende kutu içi hava filtresi+downpipe+farklı orta susturucu+aero tampon için çift çıkış custom son susturucular vardı sesi gayet net ve tok idi @RedLine iyi bilir:)çnkü downpipe dışında şimdi hepsi onda:)

RedLine

Kayıtlı Üye
downpipe var bende hazırda 1.4 tsi için olanlardan istersen görüşürz.
bu arada bende kutu içi hava filtresi+downpipe+farklı orta susturucu+aero tampon için çift çıkış custom son susturucular vardı sesi gayet net ve tok idi @RedLine iyi bilir:)çnkü downpipe dışında şimdi hepsi onda:)
heee bende tüm parçalar "ky leon sağa çek. buyur memur bey. bi gaz wer bakalım. wuuuuuuuuuuupppp wuhuunn wıınnn. 159tl cezanız war gidebilirsiniz"
karar sizin puhahapuhaha şaka bi yanada bro senin eksozları önerme bence kimseyepuhahapuhahapuhaha
ama downpipe ı kacırmayın öylesi daha yapılmadı yapan çocuk kör olmuş zaten:D:D

necati07

Kayıtlı Üye
Downpipe filtre hepsi mevcut aracta tek skntim hangi son susturucuyu takicagim tok bir ses istiyorum downpipe 60lik boru ve son susturucuyla patlama yapiyomu

Üst Alt