Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardim!

necati07

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracim leon tsi aero tampon sag sol tek cikis acil son susturucu lazim ikiye bolunen en iyi sesi hangi markadan ve ustadan temin edebilirim kibrista oldugum icin yaptirma sansim yok burda

Arkadaslar aracim leon tsi aero tampon sag sol tek cikis acil son susturucu lazim ikiye bolunen en iyi sesi hangi markadan ve ustadan temin edebilirim kibrista oldugum icin yaptirma sansim yok burda

İstanbuldan Gider Egzosttan Alabilirsin malzemeyi orda da montajını yapabilirler diye tahmin ediyorum yada RUM tarafı Ama orda da Bi Araba Parasıdır şimdi o:mad:

AdAna da Osman usta slm mı solersen yardımcı olur ama Mustafa abimin üstüne usta tanımam elinde çift çıkış leon İcin hazır egzoz var 3 veya 4 çeşit bı ara istersen

Downpipe 60lik duz boru ve custom sonsusturucu ile nasil ses alirim?saolun arkadaslar ustalarin numarasini verirseniz sevinirim

downpipe var bende hazırda 1.4 tsi için olanlardan istersen görüşürz.
bu arada bende kutu içi hava filtresi+downpipe+farklı orta susturucu+aero tampon için çift çıkış custom son susturucular vardı sesi gayet net ve tok idi @RedLine iyi bilir:)çnkü downpipe dışında şimdi hepsi onda:)

downpipe var bende hazırda 1.4 tsi için olanlardan istersen görüşürz.
bu arada bende kutu içi hava filtresi+downpipe+farklı orta susturucu+aero tampon için çift çıkış custom son susturucular vardı sesi gayet net ve tok idi @RedLine iyi bilir:)çnkü downpipe dışında şimdi hepsi onda:)
heee bende tüm parçalar "ky leon sağa çek. buyur memur bey. bi gaz wer bakalım. wuuuuuuuuuuupppp wuhuunn wıınnn. 159tl cezanız war gidebilirsiniz"
karar sizin puhahapuhaha şaka bi yanada bro senin eksozları önerme bence kimseyepuhahapuhahapuhaha
ama downpipe ı kacırmayın öylesi daha yapılmadı yapan çocuk kör olmuş zaten:D:D

Downpipe filtre hepsi mevcut aracta tek skntim hangi son susturucuyu takicagim tok bir ses istiyorum downpipe 60lik boru ve son susturucuyla patlama yapiyomu

Geri
Üst Alt