• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

xenon sis yardimi

kuaforhalim

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bende 2010 seat leon tsi stylee var ben sislere xenon taktiricam. Fakat bi cok kisi ariza cikariyo beyinde yada ariza isigi yakiyo diye söylüyorlar. bana ne marka xenon onerirsiniz ariza cikarmamasi ve ariza isi yakmamasi icin.

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Arıza yakmayan xenonlar 350-400 den başlıyo gerek yok bencede muayanede sıkıntı yasarsın tak beyaz ampul xenon gibi beyaz beyaz gezersin

Beni EDS ler İYİ tanır

asi_mavi1907

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bende 2010 seat leon tsi stylee var ben sislere xenon taktiricam. Fakat bi cok kisi ariza cikariyo beyinde yada ariza isigi yakiyo diye söylüyorlar. bana ne marka xenon onerirsiniz ariza cikarmamasi ve ariza isi yakmamasi icin.
Kesinlikle beyaz ampul tak sıkıntısız bende 2009 leon 1.6 vardı onu kople xenon yapmıştım sonra tekrar değiştirmek zorunda kaldım beyaz ampul tak masrafsız ve kafan rahat olsun

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arıza yakmayan xenonlar 350-400 den başlıyo gerek yok bencede muayanede sıkıntı yasarsın tak beyaz ampul xenon gibi beyaz beyaz gezersin

Beni EDS ler İYİ tanır

Bende vardı işte söktük muayeneye giderken :) Çok zor değil sökmesi ve takması

kirlisakal

Teknik Koordinatör
bu konuda arkadaşlar diceni demiş :) xenon a karşı biri olaraktan bu konuda maalesef yardım edemicem.muaneye de dert ,gece yolculuklarnda karsıdan gelenin ağzı da boş durmaz :) hem en önemlisi yağmurda karda sisde önünü göremezsin :) başka da dicem yok

#ismail

Kayıtlı Üye
En güzeli güzel bi ampul. Mtec philips osram...gibi

ibizastyle

Kayıtlı Üye
Saga sola dönüşlerde lambalArın yoksa apexi gold xenon alabılırsın o xenonda yardımcı olablırim fıyatı 150 tl gıbı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt