Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon sis yardimi

Saga sola dönüşlerde lambalArın yoksa apexi gold xenon alabılırsın o xenonda yardımcı olablırim fıyatı 150 tl gıbı

Sent from my iPhone using Tapatalk
akif arkadaşım forum kuralları gereği kendinizi tanıtmadan forumda aktif olamazsınız...sizden ricam profilinze bir resim ekleyip kendınızı tanıtırsanız hem tanımış oluruz...tşkler

Ben yenıyım cozemedım programı tapatalk dıye bı program yukledım yardımcı olursanız sevınırım

Arkadasim oncelikle merhaba. Bendede 2011 leon var xenon far taktirmistim 2 yildir sorunsuz kullandim fakat gecenlerde anahtarlik kullanarak camlari kapattiktan sonra fark ettimki sol sinyal lambam surekli acik sekilde kalmis duruyor elektrikciye gittigimde konfor beynin arizalandigini kaynaginda xenon farklarin oldugunu soylendi cikan fiyat pahali geldigi icin baska elektirkciye goturdum ve sorunun yine xenondan oldugunu soyledi. Basina hic is acma parcasida bulunmuyor.

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadasim oncelikle merhaba. Bendede 2011 leon var xenon far taktirmistim 2 yildir sorunsuz kullandim fakat gecenlerde anahtarlik kullanarak camlari kapattiktan sonra fark ettimki sol sinyal lambam surekli acik sekilde kalmis duruyor elektrikciye gittigimde konfor beynin arizalandigini kaynaginda xenon farklarin oldugunu soylendi cikan fiyat pahali geldigi icin baska elektirkciye goturdum ve sorunun yine xenondan oldugunu soyledi. Basina hic is acma parcasida bulunmuyor.

panzer arkadaşım...başka arkadaşımın konusunda soru sormaktasınız...bu seferlik böyle olsun sıkıntı değil bundan boyle konu açarak soru sorarsınız sevinirim.yönetim tarafından açılan konularda konuyla ilgiliyse istediğniz zaman yazabilirsiniz.
gelelim sorununuza
xenon kitler maalesef vag grubu araçlarımızda sorun teşkil etmekte konfor beynin bozulmasına hatta elektriksel donanıma kadara varan sorunlar cıkabilmektedir.onun için halojen beyaz ampul kullanmanız tavsıye olunur.gecmiş olsun boyle şeylerde bişi alırken bize danışırsanız yardımcı oluruz tşkler

panzer arkadaşım...başka arkadaşımın konusunda soru sormaktasınız...bu seferlik böyle olsun sıkıntı değil bundan boyle konu açarak soru sorarsınız sevinirim.yönetim tarafından açılan konularda konuyla ilgiliyse istediğniz zaman yazabilirsiniz.
gelelim sorununuza
xenon kitler maalesef vag grubu araçlarımızda sorun teşkil etmekte konfor beynin bozulmasına hatta elektriksel donanıma kadara varan sorunlar cıkabilmektedir.onun için halojen beyaz ampul kullanmanız tavsıye olunur.gecmiş olsun boyle şeylerde bişi alırken bize danışırsanız yardımcı oluruz tşkler
Cok pardon foruma yeni uye oldum amacim soru sormaktan ziyade xenonlarin konfor beynini bozdugunu vede basima geldigi icin paylaymak istedim yanlis anlasildiysam affola. Tesekkur ederim uyardigin icin.

Cok pardon foruma yeni uye oldum amacim soru sormaktan ziyade xenonlarin konfor beynini bozdugunu vede basima geldigi icin paylaymak istedim yanlis anlasildiysam affola. Tesekkur ederim uyardigin icin.

yanlış anlaşılma olabilir oruç başımıza vurmuşta olabilir :) neyse xenon yuksek akım cektiği için beyin kabul etmiyor..ayreytten kodlanması lazım onuda biz bilmiyoruz :)

Yanan bcm beynın kendisi degil beyinin icindeki mpı entegresi tamiri mümkün ve xenon olarak uzun yıllardır Philips olarak kullandığım ve sattığım xenonlar sıkıntı çıkarmıyor lakın sizlerinde bildiği gibi cın mali die alınan ucuz ve ici aslında boş olan dijital devresi olmayan beyinler 0.5amper çekmesi gerekirken 20amper cekior ve yeni nesil vag gurubunda sigorta olayıp bcm koruma oldugu icin oraya zarar veriyor anşayacaginiz cin mali ve özellikle ama özellikle space marka kullanmayınız çok gecmiş olsun

Geri
Üst Alt