Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

X-carlink ANKARA

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında Micqrop tarafından paylaşıldı.

1. Micqrop

Micqrop SCW Üyesi

336
    136
    43
    Arkadaşlar merhaba
    Ankara da emekte xcarlink in yeri açılmış, yada vardı ben bilmiyordum.
    Az önce aradım xcarlink icin 200tl +montoj 80tl istiyorlar.
    Bende düşündüm ki forum arkadaşlarımdan birkaç kişi daha taktırmak isterse beraber gider bir indirim alırız.
    Aracına taktırmayı dusunen varsa irtibata geçelim lütfen
    Bu arada xcarlink nedir diyenler için: Xcarlink aracınızın teyp inde usb aux vs yoksa bu parça sayesinde usb aux sdkart sahibi oluyorsunuz orjinal teyp iniz bozulmuyor + direksiyon kontrolleri zarar gormuyor.

kirlisakal ve Leonm@nia bunu beğendi.
  2. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Orjinalliğin bozulmasını istemeyenler için güzel bir seçenek... Paylaşım için teşekkürler kardeşim... :)

3. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    300 tl pahalı geldi o parça için 200 tl daha verip double teyp taktırılabilir usb girişli

Bunu beğendi. ofaltindal bunu beğendi.
  4. Micqrop

Micqrop SCW Üyesi

336
    136
    43
    500tl ye takıcagın double teyp ile direksiyon fonk. kullanamıyacaksınız, takılan doublenın dokunmatiği iğrenç olucak. 500tl ye ayrıca double teyp gormedım ben vw audi seat için ama

5. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    yani ben değmeyeceği kanaatindeyim, sizin için uygundur o ayrı birşey, siz beğendikten sonra iyi günlerde kullanın kazasız belasız mutlu mesut ;)

Bunu beğendi. Micqrop bunu beğendi.
  6. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    çok para gercekten aliexpresde kakılı :D ben müzik sistemimden cok memnunum öle mmenunum kı baslardan dolayı polis ceza bile kesmiş arkadan 88 peşin ödedik 66 :) cd gibisi yok net ve güzel çalar :)

7. Micqrop

Micqrop SCW Üyesi

336
    136
    43
    bagajda audi concert in anfi ve bass ı + alpine 2 bas 1 anfi double teyp li a3 ile 2 yılımı geçirdim bilirim tesisatın tadını. Ama şu anda araca ağırlık yapmak istemiyoruz bagajda kocaman agırlıklar v.s.
    Aliexpress de var orda burda var demeyin varsa eger alalım beraber takalım diyen birisi gelsin söylesin bizde bu ızdırapdan kurtulalım :D

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş