Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

X-carlink ANKARA

Micqrop

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
Ankara da emekte xcarlink in yeri açılmış, yada vardı ben bilmiyordum.
Az önce aradım xcarlink icin 200tl +montoj 80tl istiyorlar.
Bende düşündüm ki forum arkadaşlarımdan birkaç kişi daha taktırmak isterse beraber gider bir indirim alırız.
Aracına taktırmayı dusunen varsa irtibata geçelim lütfen
Bu arada xcarlink nedir diyenler için: Xcarlink aracınızın teyp inde usb aux vs yoksa bu parça sayesinde usb aux sdkart sahibi oluyorsunuz orjinal teyp iniz bozulmuyor + direksiyon kontrolleri zarar gormuyor.

Orjinalliğin bozulmasını istemeyenler için güzel bir seçenek... Paylaşım için teşekkürler kardeşim... :)

300 tl pahalı geldi o parça için 200 tl daha verip double teyp taktırılabilir usb girişli

500tl ye takıcagın double teyp ile direksiyon fonk. kullanamıyacaksınız, takılan doublenın dokunmatiği iğrenç olucak. 500tl ye ayrıca double teyp gormedım ben vw audi seat için ama

yani ben değmeyeceği kanaatindeyim, sizin için uygundur o ayrı birşey, siz beğendikten sonra iyi günlerde kullanın kazasız belasız mutlu mesut ;)

Arkadaşlar merhaba
Ankara da emekte xcarlink in yeri açılmış, yada vardı ben bilmiyordum.
Az önce aradım xcarlink icin 200tl +montoj 80tl istiyorlar.
Bende düşündüm ki forum arkadaşlarımdan birkaç kişi daha taktırmak isterse beraber gider bir indirim alırız.
Aracına taktırmayı dusunen varsa irtibata geçelim lütfen
Bu arada xcarlink nedir diyenler için: Xcarlink aracınızın teyp inde usb aux vs yoksa bu parça sayesinde usb aux sdkart sahibi oluyorsunuz orjinal teyp iniz bozulmuyor + direksiyon kontrolleri zarar gormuyor.
çok para gercekten aliexpresde kakılı :D ben müzik sistemimden cok memnunum öle mmenunum kı baslardan dolayı polis ceza bile kesmiş arkadan 88 peşin ödedik 66 :) cd gibisi yok net ve güzel çalar :)

çok para gercekten aliexpresde kakılı :D ben müzik sistemimden cok memnunum öle mmenunum kı baslardan dolayı polis ceza bile kesmiş arkadan 88 peşin ödedik 66 :) cd gibisi yok net ve güzel çalar :)

bagajda audi concert in anfi ve bass ı + alpine 2 bas 1 anfi double teyp li a3 ile 2 yılımı geçirdim bilirim tesisatın tadını. Ama şu anda araca ağırlık yapmak istemiyoruz bagajda kocaman agırlıklar v.s.
Aliexpress de var orda burda var demeyin varsa eger alalım beraber takalım diyen birisi gelsin söylesin bizde bu ızdırapdan kurtulalım :D

Geri
Üst Alt