Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW DSG Reklamı

dandik bi şanzımanın var fanatiklik yapıon yeme bizi şimdi :D :D

Herzaman soylerim TSi'i alirken DSG olsaydi gozum kapali alicaktim hatta gelirse bekleyim dedim ama goruldugu uzere minumum 1.8 TSi'da DSG var.. ses gelmesi o konforun teknolojinin yaninda hic kalir..scirocco sahiplerini dinlemek lazim acaba onlarda da ses sorunu var mi?

Herzaman soylerim TSi'i alirken DSG olsaydi gozum kapali alicaktim hatta gelirse bekleyim dedim ama goruldugu uzere minumum 1.8 TSi'da DSG var.. ses gelmesi o konforun teknolojinin yaninda hic kalir..scirocco sahiplerini dinlemek lazim acaba onlarda da ses sorunu var mi?

İbiza Leon Jetta scirocco alayında war abi. Sadece söyle bir fark war benim araba sert oldugundan sallama daha fazla olunca sesde daha fazla geliyor ama jettada birazdaha az geliyor bizzat tüm arabaları inceledim ve sesi duydum belki nadiren ses gelmeyen araclar cıkıyor 1 kaçtane :)

İbiza Leon Jetta scirocco alayında war abi. Sadece söyle bir fark war benim araba sert oldugundan sallama daha fazla olunca sesde daha fazla geliyor ama jettada birazdaha az geliyor bizzat tüm arabaları inceledim ve sesi duydum belki nadiren ses gelmeyen araclar cıkıyor 1 kaçtane :)
Anliyorum; saol Safa.

aracın bozuk yollarda sallanmasından dolayı dişlilerin birbirine yakın duruşundan ses yapıyor bunu herkes söylüyor ama seat ta daha çok gelebilir bu ses çünki yalıtım çok zayıf

DSG yi 130.000kmdir kullanıyoruz ne babam ne ben hiç şikayetçi olmadık gayet güzel geçişler ve kusursuz arkadaşlarımdada dsg var onlardada şikayet duymadım golf ve jetta da ben anlıyamıyorum DSGyi bu kadar kötülemek neden sorun yaşıyanlar olmuştur elbet ama bence şuan en başarılı vites sistemi DSG..... bu benim fikrim.....

Geri
Üst Alt