Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW DSG Reklamı

Bu konu durup dururken neden hortladı aradan kac ay gecmıs muhabbetı yapılalı belkı dsg hakkında yorum yapanların fıkırlerı bıle degısmıstır bellı mı olur,konu sakına dsg ıle bılgı harıcınde b yere gıtmesın bosuna kıtlemek zorunda kalmayalım

Kaan abicim benim en çok kızdığım nokta burda fikir paylaşıyoruz her ne olursa olsun ahmet bey'in burda o şekilde lutuflara bulunmasına gerek olduğunu düşünmüyorum. İnsanlara baba parası muamelesi yapmaya hakkı yok

O konuda haklisin ;kimse bu arabalarin nasil aldigini ne zorluklarla alindigini bilemez ama soyle bir dusundum de bende de DSG sanzumanlu bir arac olup sorunlari olsaydi ve genelleme yapilirken enayi kelimesi yogun olarak gecseydi kalbim kirilirdi sanki az da olsa..size degil ama genel olarak uzulurdum sanirim...Biraz empati..:)

O konuda haklisin ;kimse bu arabalarin nasil aldigini ne zorluklarla alindigini bilemez ama soyle bir dusundum de bende de DSG sanzumanlu bir arac olup sorunlari olsaydi ve genelleme yapilirken enayi kelimesi yogun olarak gecseydi kalbim kirilirdi sanki az da olsa..size degil ama genel olarak uzulurdum sanirim...Biraz empati..:)

Biraz empati abicim :) bu konuda haklısın ama insanlar araçlarını ne zorluklarla alıyorlar benim de ilk arabamı babam aldı ben şimdi baba parası yiyen züppe mi oluyorum !

Bu arabamı kendim aldım köpek gibi çalışıp ödüyorum da ama insanların lafın nereye gidip gitmeyeceğini bilmeden konuşması sadece insanları üzüyor o kadar

DSG'nin ömrü de o kadar işte güzel açıklamışlar :D

ayberk dsg nin ömrüde okadarmış derken sen bence bir şeyi kaçırıyorsun iki çocuğun burda göstermek istedikleri manuel bir araçla dsg li bir aracın vites geçişlerinin nekadar farklı olduğudur manuelde güç kesilir her debriyaja bastıında ama dsgde bunu gerçekten hissetmediğini gösteriyor yani demek istiyorki dsg kesintisiz güç

+38 Zaten koyma nedenimin altındaki sebep :) Guzel yakalamışsın kimeden beklemiyordum...

zafa sende kaçırmışsın demekki :Dyukarda yazdım sende oku

---------- Post added at 02:12 ---------- Previous post was at 02:11 ----------

GTİ afişi feciymiş ama :D:D:D:DD:D:

gelelim ayberk kardeşimin kendilerine yediremiyorlar enayiler sözüne dsg çıktığından beri dsg sinden ses dışında rahatsız olan pek görmedimki kaldıki bu ses buzuk yollarda meydana geliyor arabayla deligibide gitseniz genede dsg ye birşey olmuyor.ama istisnadır 3 5 kişinin dsg si arızalanmış ve herkeste bu arızaları duymuş vay dsg şöyle dsg böyle nette bir sürü araç var dsgli 100 bin k yı devirmiş acaba dsg sinde sorunmu olmuş sanmıyorum belki alakası yok ama bana şöyle diyenlerde var bmw nin 100binden sonra arabası alınmaz şanzumanı bitiyor falan diye yada böyle birşeyler söylendi ozaman bmw de kötü arıza olur olmaz değil ama istisna arızalar insanların canını sıkmasın burda dsg şanzumanı alanlar suçlu değil servis yetkisini eğitimsiz servislere ve servis elemanlarına veren doğuşundur her serviste bana göre her araca motora elektroniğine göre eğitimli insanların olmasıdır yoksa burda çok yorumlar yüzünden kalp kırılır

Kimse arabasına yediremiyo işte Safa. Enayi yerine konduklarını dürüstçe söyleyemiyolar. İnsanlarda haklı. O kadar para verdikleri arabalarının şanzımanları takırdayınca görmezden geliyolar. Hoş, benim başıma gelse fabrikayı başlarına yıkarım.
Benim mesajım ortada. Ben kimseye enayi demiş miyim? Hayır. Burada anlatmak istediğim nedir? O muhabbetin yapıldığı zamanlar, Safa'nın başına gelen olay neydi?
0km bir araç almışsınız, aradan 1000km geliyo, şanzımandan tıkırtı sesi gelmeye başlıyo. Sizde doğal olarak servise gidiyosunuz şikayetinizden dolayı. Servisteki adamlar ve markanın açıklaması şu yönde: Bu ses normal.
Empati yaptığım zaman, enayi yerine konduğumu hissederdim açıkçası bende böyle dile getirdim fikrimi. DSG'yi biraz nette araştırıp dünya üzerinde kaç bin tane aracın geri toplattığı haberlerini okuyup, ülkemizde böyle bir uygulamanın varlığından bile haberdar edilmeden insanlara araçlar satılırken ne diyebilirdim başka?
Konu baba parasına kadar gitmiş. Kim kimin neyi hangi parayla aldığını bilemez. Bu da kimseyi ilgilendirmez. Orada kullandığım kelimeden rahatsız olacak biri bu tür sınıflandırmalara girme gereği duymaz.

ayberk dsg nin ömrüde okadarmış derken sen bence bir şeyi kaçırıyorsun iki çocuğun burda göstermek istedikleri manuel bir araçla dsg li bir aracın vites geçişlerinin nekadar farklı olduğudur manuelde güç kesilir her debriyaja bastıında ama dsgde bunu gerçekten hissetmediğini gösteriyor yani demek istiyorki dsg kesintisiz güç

Yılmaz abi ben kaçırmadım evet kesintisiz güç ama gayet takırtılı tukurtulu ve rahatsız edici kesintisiz güç. Zaten videonun en sonunda bunu görebilirsin sen bence burayı kaçırmışsın abi....

Bu arada şanzımanda hala zerre problem yok ama kusura bakmayında sorun yok diye takır tukur şangır şungur alttan gelen sesleri kabullenmeye niyetim yok. Bu sese normal diyenlerede sözüm yok zaten. Bi BMW nin şanzımanına bakın ses geliyormu bide 7 ileri DSG ye bakın.....

Bu arada şanzımanda hala zerre problem yok ama kusura bakmayında sorun yok diye takır tukur şangır şungur alttan gelen sesleri kabullenmeye niyetim yok. Bu sese normal diyenlerede sözüm yok zaten. Bi BMW nin şanzımanına bakın ses geliyormu bide 7 ileri DSG ye bakın.....

Servis son olarak ne dedi bu duruma Safa?

Geri
Üst Alt