• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

VOGTLAND 3 cm yay nerden alacam

kendisitilim

Kayıtlı Üye
İsim
yasin
Nereden
Nevşehir
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Plaka
50fr324
VOGTLAND 3 cmm yay alacam arkadaslar aracım ibiza 1.2tsı yalnız int kafam karıstı dizel benzınlı ayrı diyolar nereye güvenebiliriz nerden alabiliriz acaba ?

ultrasonur

Kayıtlı Üye
İsim
Onur Bağlar
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
34 NL 0817
Piyasadaki çoğu firma elinde kalan yayları bu sizin arabanıza uyar diye satmak için uygun olmayan modelleri satıyor.
Vogtland'ın sitesinden aracınıza hangi yay uyduğuna bakın ondan sonra o model numarasını araştırın.

Alle Produkte

brkaycylan

Kayıtlı Üye
İsim
Berkay Ceylan
Nereden
Denizli
Araç
İbiza 1.4 Reference
Plaka
15 HL 303
VOGTLAND 3 cmm yay alacam arkadaslar aracım ibiza 1.2tsı yalnız int kafam karıstı dizel benzınlı ayrı diyolar nereye güvenebiliriz nerden alabiliriz acaba ?
Antalyada tuning parçalarıyla uğraşan bir abi var. Geçen haftalarda piyasanın çok altında temiz çıkma eibach 3cm yay almıştım. En son 3cm voglant ta var diyordu. Bir görüşün isterseniz hemen hemen yarı fiyata halledebilirsiniz. Abinin adını bilmiyorum. Yaycı diye kaydetmişim :) 0 (532) 200 50 62

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

kendisitilim

Kayıtlı Üye
İsim
yasin
Nereden
Nevşehir
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Plaka
50fr324
kardesım antalyadan bi yaycıdan yay aldım bana leon yayı gondermis bende hemen taktırmadım sonra tamırcıye goturdum bu kalın gozukuyo bunu deil dedi bende tak bu bunun dedim taktık araba normalden 3 cnm havaya kalktı adamı aradım ilgilenmedi bile benle snra onları sattım agzım yandıgı ıcın sıfır aldım

bora55

Kayıtlı Üye
İsim
bora
Nereden
İzmir
Araç
İbiza 1.4 Reference
kardesım antalyadan bi yaycıdan yay aldım bana leon yayı gondermis bende hemen taktırmadım sonra tamırcıye goturdum bu kalın gozukuyo bunu deil dedi bende tak bu bunun dedim taktık araba normalden 3 cnm havaya kalktı adamı aradım ilgilenmedi bile benle snra onları sattım agzım yandıgı ıcın sıfır aldım
Nerden aldın sıfır yayları ?

kendisitilim

Kayıtlı Üye
İsim
yasin
Nereden
Nevşehir
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Plaka
50fr324
Aksoytuning die bi yer int aldim 1 gunde de geldi elime

bora55

Kayıtlı Üye
İsim
bora
Nereden
İzmir
Araç
İbiza 1.4 Reference
Aksoytuning die bi yer int aldim 1 gunde de geldi elime
Vogtland mı ?
Fiyat ne ?
Bir de taktırdın mı araca ? Durum nasıl yumuşak mı yoksa sert mi ? Orjinal yay ile arasında konfor farkı var mı ?
Sorular şimdilik bunlar... :)

kendisitilim

Kayıtlı Üye
İsim
yasin
Nereden
Nevşehir
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Plaka
50fr324
Vogland taktirdim hocam 3 cm eibach almistim yuksek oldu iste snra arastirsim herkez vogland dedi ama orjinalin yerini tutmaz araba hafif oldugundan bence sekiyo benim leonum wardi o biraz daha agirdi hic sekmiyodu arkadan gorunumu attim

Buda onden

Ekli dosyalar

tibuk5361

Kayıtlı Üye
İsim
Emrah
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
06 FR 1917
Vogland taktirdim hocam 3 cm eibach almistim yuksek oldu iste snra arastirsim herkez vogland dedi ama orjinalin yerini tutmaz araba hafif oldugundan bence sekiyo benim leonum wardi o biraz daha agirdi hic sekmiyodu arkadan gorunumu attim

Buda onden
Nedir durum?Memnun musun? Vogtlandtan ben hiç memnun kalmamıştım, hatta şok olmuştum da diyebilirim, kasislerde araba parçalara ayrılıyordu resmen, sonra söktüm attım o derece

kendisitilim

Kayıtlı Üye
İsim
yasin
Nereden
Nevşehir
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Plaka
50fr324
Benim tek sikintim araba biraz sekiyo kardesim duz yolda sikintim yok ama parke yollarda salliyo arkadas bi kamyon para veriyoz ama istegimizi karsilamiyo önceki arabam aibach ti hic sikayetci deildim sordugumdada arabanin hafifligine kusur buluyolar

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt