Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vinn hakkinda yardim istiyorum

ben ttnetle uğraşmamak için avea paket aldım 500 dkka konuşmalı sınırsız internet(2gb kotalı hız düşürüyorlar snde 15kb çekme şansın var sadece) . telefonun usb kablosu ile bağlanıyorum , kotaya sanki uploadda dahil , kota dolana kadar snyede 150- 300 kb arasında gidip geliyor hızı(torrentlerde maksimum 450 kb civarı gördüm denemek için),
kota dolduğunda snyede 15kb ile skype ta rahat rahat video görüşmesi yapabilirken ( ara ara donuyor tabiki) msn de bunu unutun kamerayı bile zor açıyor açarsada hataya düşüyor :)
4 günde bitiyor tabi ki kotam bütün ay çile çekiyorum.
bu ay gelen faturayı görünce ne büyük bir hata yapmışım anladım oda ayrı bi durum...

sağolun arkadaşlar önerilerinizden bende türkcell alayım o zaman.

Tatile gideceğin yerdeki kapsama alanı fazla olan operatoru seç derim.

Ben turkcell kullanıyorum ve İstanbulda bıle 3G desteklemdiği noktalar oluyor.3G desteklemediğinde baglanmak ızdırap olabiliyor....

bu yoruma %100 katılıyorum. şu aralar bu konuyla ilgilendim biraz. iş yerine kişisel vınn şeklindeki usb sticklerden daha profosyonel olan bildiğiniz modemler gibi görünen wireless ve ethernet çıkışı olan 3g mobil modemlerden aldık. konunun özeti; çekim gücü iyiyse hızın iyi olur. o sebeple tatil yöresinde en iyi hangisi çekerse onu seçmek. biz iş yerine turkcell aldık. o da umts ile bağlanıyor. yeni baz istasyonu kurdular bizim sahaya devreye girince artık daha da iyi olur.:eek:key:

Geri
Üst Alt