Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Vinn hakkinda yardim istiyorum

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında anfor tarafından paylaşıldı.

1. anfor

anfor SCW Üyesi

79
    24
    8
    Selam arkadaşlar aranizda vinn kullanan varmi? Tatile çikacağim fakat geceleri kamera sistemi izliyorum bulun içinde vinn almayi düşünüyorum fakat bir türlü karar veremedim türkcell mi vodofone mi yoksa ttnet vinn mi alayim hangisi daha iyidir fikri olan varsa benimle paylaşirsa sevinirim saygilar.

2. anfor

anfor SCW Üyesi

79
    24
    8
    yokmu yardımcı olacak???

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    Kesinlikle turkcell al derim digerleriyle sorun yasarsin. Remote
    İle video izleyeceksin zaten baglantin iyi olmasi lazim.

4. anfor

anfor SCW Üyesi

79
    24
    8
    sağolasın serbay

5. mst07

mst07 SCW Üyesi

319
    64
    28
    bende de gecen sene avea vardı vınn evdekıler yazlıkta kullansın dıye almıstık yok böyle bır ıgrenclık adamı verem eder resmen .. bu sene ne alayım dıyordum turkcell ıyıymıs bak demekkı onu alcaz

6. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    kesinlikle türkcell al derim yazlıkta vodafone la karnıma ağrılar girmişti bi mail atıcam diye çoğu yerde 3g çekmiyor egde çekiyor onunlada telfonda bile girilmiyo nete. tavsiyem türkcell dir.

7. batum

batum SCW Üyesi

453
    115
    43
    dün tam mesajına yazdım scw hattan koptu.. evde vinn olarak ayvea denedim resmen çile bekleki sayfa açılsın.. bırak video izlemeyi ama yerine göre değişiyor sanırım, taahütlü alma baştan turkcel ile başla derim.

8. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    turkcel ben kullanıyorum cok memnunum

9. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Tatile gideceğin yerdeki kapsama alanı fazla olan operatoru seç derim.

Ben turkcell kullanıyorum ve İstanbulda bıle 3G desteklemdiği noktalar oluyor.3G desteklemediğinde baglanmak ızdırap olabiliyor....

10. akınbyrk

akınbyrk SCW Üyesi

211
    40
    28
    3g falan yalan... bn şileden vodafone ile hiçbirşey izleyemiyordum bi sene önce. turkcell iyi diye duydum ama onunda fiyatı uçuk tabi.vodafone tavsiye etmem avea zaten bitik.. tek çare turkcell illa alıcam diyorsan

Sayfayı Paylaş