Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ve İşte SCW Muradına Erdi!! Jantlarımı Aldım !!

Şuan araç yüksek olduğu için göze kötü geliyor bence, offsetli janttan tam tamına keyif almak için aracı iyice basmak gerekir bu jantı bırakın brock bile koysanız bu yükseklikte çok igrenc gözükücektir bmw bile olsa araç =) 5cm ve daha fazla basma imkanınız var ise bence düşünün ne kadar cok basarsanız kamberde açar arac ve tadından yenmez =)))

Sonunda araca 3,5 H&R yay taktım.Sitedeki Techfast arkadaşımızın yaylarını aldım uygun fiyata.Araba ciddi anlamda düştü 5'lik kadar olmasada(Resimlerde çok belli olmuyor ama).5'lik yay özellikle takmadım.Çünkü arabayı sırf ben kullanmıyorum.Böbrek taşı olan varsa haber versin,yollarda çok güzel zıplaya zıplaya gidiyorum.puhahapuhaha

BEFORE:

20120518220039.jpg

AFTER:

20120519223003.jpg

Geri
Üst Alt