Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ve İşte SCW Muradına Erdi!! Jantlarımı Aldım !!

kardes hayırlı olsun ama degıstırme sansın varsa en kısa zamanda degistirmeni öneririm basit palio gibi geldi gözüme :rolleyes:

Hayırlı olsun ama bence de değiştirsen jantları daha iyi olur gibi geldi ama yayla beraber güzelde gözükebilir:)
Bu arada ön panjurunda kromajını mat siyahla kaplatırsanız bütünlük yakalamış olursunuz. Nacizane fikrim:)

hayırlı olsun. güle güle kullan. 16" jant takıldığında lastiğin yanak kalınlığı 45 olması lazım. yay lazım bencede:)

hayırlı olsun. güle güle kullan. 16" jant takıldığında lastiğin yanak kalınlığı 45 olması lazım. yay lazım bencede:)

Benim arabayı zaman zaman evdekilerde kullanıyor.Lastikler 50 yanak şimdiden %100 eminim birkaç aya kalmaz jantlarımdan kesin biri yamulur :D Yoksa bende 17" alıp 205 45 17 lastik takacaktım.Hem benzin tasarrufu hemde tamir parasından kaçış :D

Geri
Üst Alt