Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ve İşte SCW Muradına Erdi!! Jantlarımı Aldım !!

Mertkan yanlış anlama kardeşim ama ofsetli jant 16 inç olmasına rağmen çok küçük durmuş. Değiştirme şansın varsa başka bi 16" model seçmeni öneririm... Yine 5 kollu olsun, yakışır ama daha düz ama klas bişeyler bul. Leon Sport Up jantları gibi mesela ;)

Teşekkür ederim arkadaşım fikrin için ama ben beğendim aldım :eek:key:

keşke 17" alsaydın.çok küçük durmuş.yine de hayırlı olsun

hayırlı olsun knka cuma aksamı sana cok baskı yaptım farkındayım ama ben bunları al demedm sana neden böle yapıosun :)ama sen begendiysen sorun yok kardeşim önemli olan senn gözüne hoş gelmesi Allah kaza bela vermesin :)

bu günleride gördüm ya artok gözleriim açık gitmez erdim muradıma puhaha hayırlı olsun

hayırlı olsun knka cuma aksamı sana cok baskı yaptım farkındayım ama ben bunları al demedm sana neden böle yapıosun :)ama sen begendiysen sorun yok kardeşim önemli olan senn gözüne hoş gelmesi Allah kaza bela vermesin :)

Teşekkür ederim kardeşim bende bu cuma sana baskı yapıyımda senin araca bi cakmak alalım :D

hayırlı olsun yakışmış...

Geri
Üst Alt