Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

var BENDE bişi gene ucuz yırttık çok ŞÜKÜR

büyük geçmiş olsun abi harbiden tanımadığın güvenmediğin insanlara iş yaptırmayacaksın

böyle insanlar için işsgksğpk gfsgjspojg spfjspiakf sdgpk diyorum ben hata dsfmgs gjkwğgjsmf serpojfs efjksefksğ fs :D

Allah korumus Varol abi çok ciddi bi tehlike bu lastik çıkınca çamurluktan kendini dışarı atamaz ve aracın altından çıkmaya çalışırdı buda senin büyük bi kaza yapmanla sonuçlanırdı büyük ihtimal iyi ki çok hızlı değilmişsin... Lastikçiye diyecek söz bulamıyorum Antep tayfası olarak bence bi organizasyon düzenleyin arkadaşa o bijonların parasını istemesi büyük terbiyesizlik küfretmekle aynı şey.......

abicim çok geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış valla olastik ordan çıkar giderdi Allah muhafaza.
varol abi snn İstanbula dönme vaktin geldi abi oralarda olmuyo :D utanmaz herifya nasıl esnaf nasıl dükkan shibi nasıl iş yapıolar anlamıyorum herşey para olmuş milletin gözünde yhaa yazıklar olsun...

utanmazlıgında bu kadarı yani YURDUMUN İNSANı nede olsa :mad:

büyük geçmiş olsun VArol abi

Geri
Üst Alt