Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

var BENDE bişi gene ucuz yırttık çok ŞÜKÜR

varol abi çok geçmiş olsun sana birşey olmadı ya buna şükür. O adamın peşini bırakmayacağına adım gibi eminim ben.)

kan akıt babacan..ist cuma buluşmasına entep baklavası getir,fıstık getir,katmer getir..hem şoför arkası hem cam kenarı nerdeeeeeeeeee

herkese tekrar çok teşekküler gelirken baklava getirrim..fıstık getiririm katmer gelmez ...soğuk yenmiyor kuruyor ...

Varol abi, çok geçmiş olsun. Yine Allah korumuş. Bu dangalaklar ne biçim esnaf anlamak mümkün değil. Ben kendimi onun yerine koyuyorum, kesinlikle müşterim için ne gerekiyorsa yaparım, ki bir daha gelsin, birilerini daha getirsin. Ama bunlar öküz olduğundan böyle şeyler beklememek lazım.

son olaraka gittim dükkanlarına babaları olayı duyunca fırça atmış gittim el pençe divan oğlu koşuşturuyor ama sahteden baba kızdı diye bi ton uğraştılar bijonları helal ettiler falan jant uyumadı 5x100 olmasına bişeyler yapamaya çalıştılar o gün yaptılar gittim ertesi gün olmadı 4 lastikten 3 ünün bijonu dönüyo da dönüyo gittim eski jantlarımı geri aldım..onların göbeklerine bilezik tarzı bişi yaptırdım balansını yaptırdım..kılvauzla delikleri düzelttim eski jantlarımla kafam rahat ediyorum devam ediyorum..inşeALLAH bundan sonra bişi olmaz

geçmiş olsun Varol abim..
hoş olmamış..

Geri
Üst Alt