Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaklaştırılmam Hakkında ( Jackie - Emre )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuda alaydan bahsederken şunu düşündünüz mü hiç??? Adam siteye şiir açıyor şiir başkasının şiiri sonra diyoruz bu senin değil adam diyorki alkollüydüm ne yazdığımı bilmiyordum!!! bunu msnde baahane sunuyor??? şimdi özgür söylermisin bu salak yerine konmak değilmi sonra foto paylaşıyor oda onun değil hadi garip olmasın diye soruluyor hangi makina ile çekildi ona da cevap yalan sonra bi bakıyoruz resimler silinmiş... Kimsenin saf aşkına duygu yüklü şiirine lafı olmadı burdakilerin adam dalga geçer gibi paso yalan konu paso yalan cevap sencede yetmedimi Özgür? şimdi sakın kimse bu şahsiyeti savunmasın burda birde bu şahsiyete kızıp sinirlenenleri.. çünkü burda bir samimiyet olduğuna inanılıyor ve yalana izin verilmemeye çalışılıyor olay bu Özgür başka bişey değil.. ben şahsen o şahsın yanında görmeyi bile istemezdim seni neden mi çünkü üzüm üzümün yanında salkım olur ona tane denmez böyle insanlardan uzak olmak en mantıklısı buda benim görüşüm beni yanlış anlama.....:eek:key:

Anlatmak istediğim ve sinirden yazamadığım olay budur :eek:key:

Saygılar Jackie (Emre)

Madem konu açıldı Özgür, o zaman kırmadan tartışın olayları birbirimize saygı içerinde. Abini de ararmısın konuya dönüp el atsın yazı yazsın açıklama bekliyor herkez.

ülen iş yerinden eve gidiyorum şimdi ben yokken tartışmayın he

bakın cancanın olay farklı yalan konuşmuş vesaire.ama alay etmek farklı

Emre, Cezmi abi olaya el atacak mümkünse o esnaya kadar biraz hep beraber sabırla bekleyelim :)

adam dalga gecermıs gıbı takıldı bız laf ettık dıe sorun oldu aramızdan bırılerı sonunda bunu dıle getırenler cozumler gerceklestı bızler fark etmıs olmamıza ragmen bır turlu yonetım nasıl fark edememı bu adamı onu anlamadım ben ...

Madem konu açıldı Özgür, o zaman kırmadan tartışın olayları birbirimize saygı içerinde. Abini de ararmısın konuya dönüp el atsın yazı yazsın açıklama bekliyor herkez.

Abim fabrikaya gitti abi ne zaman gelir bilmiyirum geldiginde soylerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt