Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaklaştırılmam Hakkında ( Jackie - Emre )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konuyu pek fazla bilmiyorum fakat cancan'la alakalı bir durumdan dolayı forum'dan uzaklaştırılmadı diye biliyorum bu arkadaşı , gerekli açıklamayı çağlar abi yapıcaktır :eek:key::eek:key::eek:key:

Ben sadece uzaklaştırılma sebebimin kaç kere söylememe rağmen açıklanmamasına ve bişeylerin örtbas edilmeye çalışılmasına bozuğum.

Bu yazıyı yazmamdaki amaç insanların ne olup bittiğini bilmesi ve hakkımın yendiğinin kabul edilmesidir..

Saygılar Jackie ( Emre )

Hako nun bu kadar ısrarına ragmen neden hala cevap aalmaması bende de şimdi bi merak uyandırdı ? Merakla konuyu takip ediyorum..

bakın cancanın olay farklı yalan konuşmuş vesaire.ama alay etmek farklı

Evet Yılmaz abi farklı adam bizle dalga geçer gibi açsın dursun bizde umursamıyalım dalga geçmiyelim yani adam açarken dalga geçsin biz dalga geçmeyelim...... Yılmaz abi bu nasıl mantık? bu nasıl bi görüş? görende çocuklar suçsuz masum bi delikanlının hakkı çiğnenmiş sanacak yapmayın....:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt