Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaklaştırılmam Hakkında ( Jackie - Emre )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu olayın bu hale gelmemesi gerekirdi Tarık! gelene kadar kimse bişey demedi sonra sil sil sil başka bişey yok belki bırakılsa bu hale gelmeyecekti artık olan oldu denecek laf kalmamış zaten....

Can yalan söyledi banlanmasını istediniz bizde kişisel sorunu-sorununuz banlayamayız dedik bu konuda hem fikiriz dimi... Ne zamanki organizasyonda bayan arkadaşımıza terbiyesizlik yaptı süresiz banı yedi... Peki delikanlı arkadaşlarım(kimseyi özellikle serhat abi seni iğnelemiyorum gerçek anlamda kullandım bunu) Jakie inek götü fotoğrafı alp at s.kiş videosu koyduğunda neden 1 taneniz gelipte bu adam ne yapıyor bile demediniz?.. Ben söyleyeyim çünkü o anda benim üslubumla uğraşıyordu bir çoğunuz ben ise sizler sizin eşleriniz sizin sevgililerininiz çocuklarınız görmesin diye saniyede 3 farklı konuyu takip edip o fotoları videoları temizliyordum...

Ne oldu ya neden buna cevap yok???

Konunun yalan oldugu ne zamn anlasildi abi ? Ben mesajlari sildikten once mi?

Can yalan söyledi banlanmasını istediniz bizde kişisel sorunu-sorununuz banlayamayız dedik bu konuda hem fikiriz dimi... Ne zamanki organizasyonda bayan arkadaşımıza terbiyesizlik yaptı süresiz banı yedi...
Peki delikanlı arkadaşlarım(kimseyi özellikle serhat abi seni iğnelemiyorum gerçek anlamda kullandım bunu) Jakie inek götü fotoğrafı alp at s.kiş videosu koyduğunda neden 1 taneniz gelipte bu adam ne yapıyor bile demediniz?.. Ben söyleyeyim çünkü o anda benim üslubumla uğraşıyordu bir çoğunuz diğerleride bekliyordu ne zaman çıldıracak diye ben ise sizler sizin eşleriniz sizin sevgililerininiz çocuklarınız görmesin diye saniyede 3 farklı konuyu takip edip o fotoları videoları temizliyordum...

Bak güzel kardeşim lafını bil de konuş saçma sapan şeyler yazıpta beni sinirlendirme.. inek ....ş at ... , biz ne diyoruz sen ne diyosun. Ne zaman koymuşum ben at .... videosu. Dikkat çekmeye mi çalışıyosun , olaya dahil olmaya mı çalışıyosun anlamadım ..

Saygılar Jackie ( Emre )

Can yalan söyledi banlanmasını istediniz bizde kişisel sorunu-sorununuz banlayamayız dedik bu konuda hem fikiriz dimi... Ne zamanki organizasyonda bayan arkadaşımıza terbiyesizlik yaptı süresiz banı yedi... Peki delikanlı arkadaşlarım(kimseyi özellikle serhat abi seni iğnelemiyorum gerçek anlamda kullandım bunu) Jakie inek götü fotoğrafı alp at s.kiş videosu koyduğunda neden 1 taneniz gelipte bu adam ne yapıyor bile demediniz?.. Ben söyleyeyim çünkü o anda benim üslubumla uğraşıyordu bir çoğunuz ben ise sizler sizin eşleriniz sizin sevgililerininiz çocuklarınız görmesin diye saniyede 3 farklı konuyu takip edip o fotoları videoları temizliyordum...

hayvanlar alemınıe cevırdıgınız zamandı sanırım onları koydugunda foruma? ben yetısemedım o goruntulere ama

yaa adam yalan söylüyor işte sende bu hastalık hakkında konu açtın değilmi serhat bu hastalık belki cancanda vardı belki yoktu buraya koyduğu şiirin yada rsmin bir başkasına ait olduğunu ben bilmiyordum senin yazını okuyunca öğrendim adam yalan söylemiş kendimin diye bunu yönetime ilettinizmi bilmiyorum sadece benim cancan hakkında maltepede duyduğum çok yalan konuştuğudurki bende beni ilgilendirmez bana zararı yok demiştim ama scw ye zararı dokunuyorsa ozaman çaresine bakılır dmiştim cezmi abimin başı sağ başkasının şiirini yayınlamak bizimle alay etmesi demek değildir.ama alay işte bu daha kötü asıl bu önemli bir kişinin bir başka kişinin yaptıkları ile kişiliği ile dalga geçmesi onu küçük düşürücü sözler söylemesi işte alaycılık budur benim gözümde

Abi aileden bahsediyoruz o çok yalan kkonuşuyor bana zararı yok deyip geçiyoruz bu nasıl mantık Yılmaz abi yapmayın lütfen:) SCW kardeşiz aileyiz deyip duruyoruz burda yalan sıkanlara ortaya laf atıp kaçanlara bırakırsak meydanı burası ne olur? yani bu tavır doğrumu yanlışmı abi yalan söylüyor çok ama bana zararı yok..... yokı artık bu kadarı olmaz abicim....:) peşine düşüp kollamak ortaya çıkarıp aklamak ve bu aile dediğimiz ortamdan uzak tutmak geerekir... birazda dalga geçene değil geçtirene bakalım....:eek:key: şimdi ikiside gitti arkalarından konuşmak manasız can msn imi almış banlandığı gün defalarca özür diledi bana koyduğu lafı da yazmama rağmen görmeyen Tarık kardeşim görmediği hallde sadece boluda yağtığını duydum ayıp etmiş dedi başka bişey yok... burda kızılan bdurum bu insana bu kadar taviz verilmesiydi Yılmaz abim hemde bile bile göre göre ancak bu lafım sana değil emin ol....:eek:key:

Bak güzel kardeşim lafını bil de konuş saçma sapan şeyler yazıpta beni sinirlendirme.. inek götüymüş at skşmiş , biz ne diyoruz sen ne diyosun. Ne zaman koymuşum ben at skiş videosu. Dikkat çekmeye mi çalışıyosun , olaya dahil olmaya mı çalışıyosun anlamadım ..

Saygılar Jackie ( Emre )

Ne oldu güzel kardeşim işine gelmedimi?.. Neden hemen aslan kesildin? Güzel güzel tartışıyoruz... Siz yönetimden şikayet ettiniz bu güne kadar biz kükredikmi böyle?.. Açıkla neden ineği koyduğunu?.. Ayıp değil mi?.. Serhat abinin eşi girmiyor mu buraya benim kız arkadaşım girmiyor mu?.. Cancana karşı çıkmak için yaptınız bunları yakıştımı?.. Sen Atlı olanı değil inekli olanı sen koydun hatırladın mı... Hatırlamazsın o kadar hızlı sildimki bayanlar görmesin diye sen bile görememişsindir...

Ayrıca anlayamıyorum yani nasıl olurda hala alay ediyodunuz , yaptırmam falan diyosunuz . Çok enteresan ya , Abi bir taneniz o şiir konularını gitsin de techturkey'e ya da başka bir otomobil forumu sitesine açsın, görelim bakalım ne hale geliceksiniz.. Abi yapmayın Allah aşkına hani öyle bi konuşuyosunuz ki sanki adamın ilk açtığı konudan itibaren tepki vermişiz gibi.. O kadar fazla saçma sapan iş yapmış ki tepkimizi göstermişiz bizde bi yerden sonra . Lütfen biriniz benim dediğimi deneyin ya farklı yerlerde ..

Saygılar Jackie ( Emre )

Ayrıca anlayamıyorum yani nasıl olurda hala alay ediyodunuz , yaptırmam falan diyosunuz . Çok enteresan ya , Abi bir taneniz o şiir konularını gitsin de techturkey'e ya da başka bir otomobil forumu sitesine açsın, görelim bakalım ne hale geliceksiniz.. Abi yapmayın Allah aşkına hani öyle bi konuşuyosunuz ki sanki adamın ilk açtığı konudan itibaren tepki vermişiz gibi.. O kadar fazla saçma sapan iş yapmış ki tepkimizi göstermişiz bizde bi yerden sonra . Lütfen biriniz benim dediğimi deneyin ya farklı yerlerde ..

Saygılar Jackie ( Emre )

Al işte ilk 2 cümleyi oku gör neden olduğunu bu kadar basit... :eek::eek::eek:

Ne oldu ineğin götünü benim eşim görünce Tarık??? sen hiç görmedin mi? şimdi kişisel sorununuz diyosun benim can la ne kişiselk sorunum olacakmış??? burrda denilen mantık ne şimdi çok yalan söylüyo biliyorduk ancak zararı yok diye bişey demedik?? kim demiş yalanın zararı yok diye? kim demiş yalan çevremdekilere zarar vermez diye.... emin ol bir yalan bin ineğin götünden daha çok zarar verir insana kardeşim sen hala hayvanlar aleminde kalmışın kusura bakma..... sorun hayvanlar alemi değil...... bildiğin yerden tutuyosun konuyu....

Ne oldu güzel kardeşim işine gelmedimi?.. Neden hemen aslan kesildin? Güzel güzel tartışıyoruz... Siz yönetimden şikayet ettiniz bu güne kadar biz kükredikmi böyle?.. Açıkla neden ineği koyduğunu?.. Ayıp değil mi?.. Serhat abinin eşi girmiyor mu buraya benim kız arkadaşım girmiyor mu?.. Cancana karşı çıkmak için yaptınız bunları yakıştımı?.. Sen Atlı olanı değil inekli olanı sen koydun hatırladın mı... Hatırlamazsın o kadar hızlı sildimki bayanlar görmesin diye sen bile görememişsindir...

Ben burda ineğin penisini mi koymuşum güzel kardeşim!! Hatırlıyorum ben o konuyu , ben midilli resmi koydum ve altınada benim araç basık yazdım.. Sonra midillinin yelesini koydum ve buda benim aracın ön konsolu dedim... Ne at skinden ne eşşek götünden bahsediyosun sen ?

Ayrıca öyle bi konuşuyosun ki sanki hayvanlar çamaşırla dolaşıyor etrafta , belgesel izlemiyor mu bayanlar..

Saygılar Jackie ( Emre )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt