Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

uygun fiyatlı kışlık lastik biliyor musunuz?

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında yukcell88 tarafından paylaşıldı.

1. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Aracıma 185/60714 veya 175/65/14 lastik almam gerekiyor, bir çift alacağım ama zaten haftasonu bindiğim arabaya kalkıp da michelin veya nokian vs lastik almak istemiyorum. Tanıdığım lastikçi tanesi 120' ye Tiga var dedi (ünlü bir markanın yan ürünü dedi ama hatırlayamadım). Daha ucuz bulabilir miyim, bildiğiniz var mı diye merak ettim.

2. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    ne kadar tercih edersiniz bilmem ama petlaslar var pazarlıkla 110 civarı alınabilir

3. alican

alican SCW Üyesi

224
    4
    18
    175/65R14 Pirelli Snow elimde 2 adet var sıfır.
    100TL den verebilirim size isterseniz tanesini
    çifti 200 tl hemde pirelli marka

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    emre iyi bir teklif geldi

5. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    kış lastiklerine karşı bu kadar önemsiz olmayın derim ben sonuçda araç içerisinde siz varsınız canınız bu kadar önemsiz olmamalı bence ucuz etin yahnisi yenmez yinede karar sizin

6. alican

alican SCW Üyesi

224
    4
    18
    Taha Bey
    Lastikleri ben veriyorum ucuza 100 TL tanesi
    Pirelli bayisinden fiyat alın 140 TL civarında şu anda yani ucuz değil.

7. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    alican bey
    ben sizin için söylemiyorum konuyu açan arkadaş için konuşuyorum kimsenin ticaretine karışmıyorum yani anlamışsınızdır umarım...

8. alican

alican SCW Üyesi

224
    4
    18
    Ticaretle alakası yok ben sadece yardımcı olmak amacınla o fiyatı verdim
    bunun dışında sizin söylediğiniz konuya gelince kış lastiklerinin en kötüsü bile en iyisi kadar verimlidir kar üzerinde.
    yani dört mevsimlik lastiklerle kışlık lastikleri karıştırmayın ben çoğunu kullandım kar ve buz üzerinde hiç bir sıkıntı yaşatmaz kışlık lastikler tabi biraz şöförlükte önemli :eek:key:

9. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    yani diyosunki kışlık lastiğe o kadar fazla para dökmenin anlamı yok hepsi aynı işi görüyor deilmi yoksa yanlışmı anladım?

10. alican

alican SCW Üyesi

224
    4
    18
    Kullanıcağınız yere göre değişir tabiki erzurumda zaten arabanın motoru donuyo çalışmıyo araba orda hiç almanıza gerek yok mesela :D

Şaka bir yana tabiki fark eder ama çok büyük farklar yok arasında yani 4 mevsimlik diye geçen fakat sadece yaz aylarında verim aldıgımız lastikler gibi değil kış lastikleri çünkü yapılış şekilleri ve amaçları aynı hepsinin karda yüksek verimlilik için üretiliyor.
    Islak zemine çık kış lastiğinle fren yap daha çok kayar dört mevsim lastik gibi tutmaz.

Sayfayı Paylaş