Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uygun fiyatlı kışlık lastik biliyor musunuz?

Kullanıcağınız yere göre değişir tabiki erzurumda zaten arabanın motoru donuyo çalışmıyo araba orda hiç almanıza gerek yok mesela :D

Şaka bir yana tabiki fark eder ama çok büyük farklar yok arasında yani 4 mevsimlik diye geçen fakat sadece yaz aylarında verim aldıgımız lastikler gibi değil kış lastikleri çünkü yapılış şekilleri ve amaçları aynı hepsinin karda yüksek verimlilik için üretiliyor.
Islak zemine çık kış lastiğinle fren yap daha çok kayar dört mevsim lastik gibi tutmaz.
şimdi anlaştık :) ben mesela rcz e lastik almadım gerek duymadım garajda yatıyor leonu kullanıyorum sürekli tabi doğunun havasıyla batının havası bir olmaz sizde kar yağar saatine kalkar bizde bir gün yağar bir ay kalkmaz o kar yerden :) ben her yıl kar lastiklerini yeniliyorum çünkü lastik durdukça özelliklerini yitiriyor onun için yeni tarihli lastik alıyorum her zaman ha lastiklerin dişleri iy oluyor bitme olmuyor ama kauçuk seviyesini azalttığı için b ana güven vermiyor ondan her yıl lastik yeniliyorum :)

En dogrusunu yapıyorsunuz.
ama dediğiniz gibi hava şartları her yerde aynı olmuyor.
sizin orda çivili lastikle gezmeniz lazım kışın :D normal kış lastiğide yeterli olmaz bazı yerlerde

En dogrusunu yapıyorsunuz.
ama dediğiniz gibi hava şartları her yerde aynı olmuyor.
sizin orda çivili lastikle gezmeniz lazım kışın :D normal kış lastiğide yeterli olmaz bazı yerlerde
kesinlikle öyle ama ben çivili lastiği tercih etmiyorum ön düzeni çok çabuk yıpratıyor dağa taşa çıkarken zaten 4çeker araçlardan kullanıyorum :) off road için deil tabiki board kaymak için :)

Geri
Üst Alt