Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkiye VAG Meeting -2011- Gelecekler Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beyler su yanyana gelme konusunda ben bu forumda yonetıcı oldugum halde utku ve safakla aynı fıkırdeyım.Bu organızasyonu ılk planladıgımızdada mantıgımız buydu zaten.Orada herkes kendı markasını temsıl edıcek olursa marka forumlarının bulusmasından farkı kalmaz.Isteyen arabasını park ettıkten sonra arkadasının,abısının,kardesının yanına gıdebılır sohbetını edebılır sorun yok:) Guzel bır gun gecırıcez :)

Valla ben kapıları kapatıp gezmeye başlıycam park ettikten sonra. Seatları istediğimiz zaman görüyoruz zaten :D Maksat diğer vagları görüp kaynaşmak :)

Facebook grupta organizasyon için bilgi verilir ve bir etkinlik oluşturulursa daha etkili olur...

Bende geliyorum o zaman:) Bak tekrar söylüyorum,Ağır VAG lar gelirse Bentley,Lambo,R8,Porsche gibi ben giderim abi hiç işim olmaz:D

1-Fatih Dedeoglu- Seat Leon​
2-Yılmaz Yılmaz - Seat Leon
3-Kaan Ocaklı - Seat leon
4-Özgür Gönül - Seat Leon
5-Nuri Kuyucu - Seat Leon
6-Yekta - Seat Leon
7- Çağrı Ödemiş - Seat Leon
8- Umut Kukul - Seat Leon
9-Göktuğ GÖK -Seat Leon
10-Serhat KESER -Seat Leon Topsport
11- Murat Şener - Seat Leon
12- Çağlar Bayur - Ibiza Cupra
13- Yasin Yiğit - Seat Ibiza
14-Hasan GÜLŞEN - Seat Bocanegra
15-Hasan GÜLŞEN - Audi80 Cabrio
16-Ferhat Yazıcı -Seat İbiza Bocanegra
17-Kağan ESKİKURT- Seat İbiza
18-Oğuz Y. - Seat Ibiza

19- Ufuk Basoglu- Seat İbiza
20- Barış Çaylı - seat leon
21- Hakan GÜLCAN - SEAT LEON
22-Mertcan Birinci - AUDİ A3
23-Tolgahan Usta - Seat Leon​
24- Berat Behsat - Seat İbiza SC
25-Umut Girit- Seat Ibiza Sport Rider
26-bugra & burak TÖYER- Seat ibiza
27-Gokhan Akcagoz- Seat Leon

Yapmayın Arkadaşlar 27 kişi az değil mi?:(

hadıyın beyler cay corba ıcme organızasyonu mu yapaydık :)

Bır tek toledo ben olabılırdım ama arac boyada olacak....bir daha ki organizasyona fulll olarak gelirim.Birazdan dogusa parça şiparişi vermeye gidiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt