Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkiye VAG Meeting -2011- Gelecekler Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadıyın beyler sıtemızın cupraları bocaları nerede cok fazla goremedım acıkcası lıstede:)

e ozaman bende geliyim :D
1-Fatih Dedeoglu- Seat Leon​
2-Yılmaz Yılmaz - Seat Leon
3-Kaan Ocaklı - Seat leon
4-Özgür Gönül - Seat Leon
5-Nuri Kuyucu - Seat Leon
6-Yekta- Seat Leon
7- Çağrı Ödemiş - Seat Leon
8- Umut Kukul - Seat Leon
9-Göktuğ GÖK -Seat Leon
10-Serhat KESER -Seat Leon Topsport
11- Murat Şener - Seat Leon
12- Çağlar Bayur - Ibiza Cupra
13- Yasin Yiğit - Seat Ibiza
14-Hasan GÜLŞEN - Seat Bocanegra
15-Hasan GÜLŞEN - Audi80 Cabrio
16-Ferhat Yazıcı -Seat İbiza Bocanegra
17-Kağan ESKİKURT- Seat İbiza
18-Oğuz Y. - Seat Ibiza

19- Ufuk Basoglu- Seat İbiza
20- Barış Çaylı - seat leon
21- Hakan GÜLCAN - SEAT LEON
22-Mertcan Birinci - AUDİ A3
23-Tolgahan Usta - Seat Leon​
24- Berat Behsat - Seat İbiza SC
25-Umut Girit- Seat Ibiza Sport Rider​
26-bugra & burak TÖYER- Seat ibiza

şimdi buraya yazıyorum burdan sonra vag etkinliğinede yazıcam cezmi babamız görür avrupa yakasından konvoy yapıp gitmek istiyen arkadaşlarımız var ve orayı bilmeyen arkadaşlarımızda tabi burdan bir konvoy yapılıp gidilmesi düşüncesindeyiz gene iftarda yapıldığı gibi herkesin bbişey demesi önemli tabi avrupa yakası...

bencede ben karşıyı hıç bılmıyorum ıftardakı gıbı topkapıda bulusulup gıdılse cok guzel olur

oradan koyvoy yapıp gelebilrsiniz tabikiii iyide olur:) bu buluşma SCW üyelerininde içinde bulunduğu VAG buluşması. Tak peşine gel ;)

oradan koyvoy yapıp gelebilrsiniz tabikiii, arkadaşlarda zaten sana haber vermiş galiba doğru mu Hakan :) bu buluşma SCW üyelerininde içinde bulunduğu VAG buluşması. Tak peşine gel ;)
,

umutum sen rahat ol ben alayını toplayıp gelicem scw olmasa bile leon gördümmü yapışıcam ona hemen koycam stickerı arkadasına gel dicem bizle :D:D:D:D hepimiz oraya gelicez avrupadan toplanıp bir konu açıcam yada buurdan avrupadan gelicek arkadaşlar haber vericek teşekkürler :)

konu açmana gerek yok buradan gören arkadaşlar sana pv den ulaşırsa daha iyi olur gibi tabi sen bilirsin genede. Yada imzana yaz ;)

ya zaten arkadaşlar görürse bana ulaşırlar biz şuan 4 arabayız bizimle gelmek isteyen arkadaşlarımızı tabiki bekleriz ve tabiki burdan güzel bir konvoyla gitmek isteriz bana ulaşmak isteyenlerede avrupa yakası organizasyonunda numaram yazılı burayada yazabbilirim zaten üyelerdede var numaram

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt