Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

trafikteyiz.com

yalnız Evanescence sponsor flnmı olmuş bu kliplere ne iş?:D

valla koyduğum videoyu ne zaman izlesem gözüm doluyo..
demek ki doğru seçim.. :)

adam bu videoyu izliyince kendi hayatını değilde başkasının hayatını düşünüyo.

içim kalktı be gece gece emre..harbiden insanın içini parçalayanve çok ders çıkarılması gereken bir video...dikkatli olmak lazım..kurallara uymak lazım..

Ne diyim hayırlı olsun ben bu müfettiş işini hiç sevmiyorum adam sana gıcık olsa ceza yazıyo ve sen itiraz etsen ne fayda..... hadi bakalım herkes birbirini kontrol etsin bakalım ne olacak....

yani ben örneğin alt komşum için 01.01.10 saat 22.02'de tehlikeli bi şekilde sürekli şerit değiştiriyodu diye şikayet edebilir miyim..adam evinde belki uyurken ya da tam tersi benim için geçerli..

ya bu sistem ülkemizde işe yarar mı gerçekten?

bır de daha kimse bir sikayette bulunmamis galiba.

beyler bildiğim kadarı ile toplumsal otokontrol sağlamak amaçlıbir proje. cezai yaptırık yetkisi yok.

sarnıım yiğit dediğin gibi oluyor ama bu senin şerefine kalmış.

bunun sonucu birbirine gıcık olanlar daha çok şikayet edecek ve naylon şikayet olacak..
ve olması gerektiği hedefinden uzaklaşcak gibime geliyo..umarım olmaz..

bunun sonucu birbirine gıcık olanlar daha çok şikayet edecek ve naylon şikayet olacak..
ve olması gerektiği hedefinden uzaklaşcak gibime geliyo..umarım olmaz..

işte hedeflenende toplumun belli bir bilince gelerek o duruma düşmeyi kendisinin engellemesi. bu beğenmediğimiz bir çok 3. dünya ülkesinde bile oluyor bizde neden olmasın.

Geri
Üst Alt