Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

trafikteyiz.com

sivillerin gazlayıp geçilince aracı çevirdiği bi memlektte yaşıyoruz Yunus'um umarım dediğin gibi olur..

sivillerin gazlayıp geçilince aracı çevirdiği bi memlektte yaşıyoruz Yunus'um umarım dediğin gibi olur..

yiğit herşey zamanla ve eğitimle düzelir. insanımız alışkın değil ama eninde sonunda güzellikle güzellikle olmazsa zorla öğrenecekler.

ne olursa olsun sakin ve dikkatli kullanmalıyız
ne zaman ne olacagı hıc bellı olmaz..

O videoları ben bir konuya eklemiştim çok önce. :) Olsun paylaşın :D

Konuya gelince: Fikir güzel. Ama trafikteki araçlardan kaçta kaçı buraya üye olacak? Baştan bilinç olmak gerekir bence. Ben bir örnek veriyim. Yaya geçidinde yayaya yol verdim. Yanımda oturan arkadaşım niye durduğumu sordu. Bende ona güzelce açıkladım. Benim bu konuda mentalitem şu: ben yapsamsam o yapmazsa kim yapacak? Kim çevresine saygılı biçimde araç kullanacak...

Konuya gelince: Fikir güzel. Ama trafikteki araçlardan kaçta kaçı buraya üye olacak? Baştan bilinç olmak gerekir bence. Ben bir örnek veriyim. Yaya geçidinde yayaya yol verdim. Yanımda oturan arkadaşım niye durduğumu sordu. Bende ona güzelce açıkladım. Benim bu konuda mentalitem şu: ben yapsamsam o yapmazsa kim yapacak? Kim çevresine saygılı biçimde araç kullanacak...

Bravo Alp !

Tebrikler Alp ben de elimden geldiğince yol veriyorum ama hatırlarsın tam yaya geçidinin altında yazın kaza yapmıştım. Öncelikle yayaları şikayet etmek lazım bence.

Gerekli bişi hakketten bazen kötü olabiliyor sonucları Aman Dikkat!!!!

Geri
Üst Alt