Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Torpido,kolçak ve far altı göz içi kaplama....

Arkadaşlar uzun zamandır yapmayı düşündüğüm ve bir türlü zaman bulup yapamadığım golfteki özendiğimiz şeylerin başında gelen o yumuşak kaplamaları sonunda yaptım.Biraz amatörce oldu ancak eski halinden çok daha güzel ve daha kaliteli durduğu kesin :) resimleri de atıyorum size bir fikir oluştursun.

Hayırlı olsun. Çok güzel olmuş. İyi günlerde kullanın.

Hocam eline sağlık bence gayet başarılı olmuş nasıl yaptığını ve malzemeyi nereden aldığını da yazabilir misin

Torpido içi Kadife Kaplama Set olarak internette aratırsanız, e-ticaret sitesinde set halinde satışı mevcut. 50 tl gibi bir ücreti var.

Teşekkürler hepinize.Kalıp halinde kesilip gönderildiğinden bayağı kolay yapılıyor.Ben 2 ay önce almıştım ancak fırsat bulup yaptım. @LKTN arkadaşımızın dediği gibi internetten bulabilirsiniz yada komşu forumdan arkadaş yaptığını gördüm ondan temin etmiştim.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Çok iyi olmuş elinize sağlık..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam eline sağlık bence gayet başarılı olmuş nasıl yaptığını ve malzemeyi nereden aldığını da yazabilir misin
Bende donanım haberde theposeidon diye bir arkadaştan almıştım. Biraz uğraşmayla güzel oluyor. Tavsiye ederim.
Bende bi foto ekleyeyim bari20161209_124104.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt