Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo'ma Vurup Kaçtılar

aResCanQ

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar bu 4. kez oluyor.
1 kere sol ön kapıdan vurmuşlardı.
1 kere sağ arkadan vurmuşlardı.
1 kere sağ ön kapıdan vurmuşlardı.
Ve bugün tekrar sol ön kapı tarafından vurup kaçmış birisi. Daha önce kapı sacı değişmişti. Ve artık ben Allah'a havale ediyorum. 2 şeritli geniş yolda , park halinde duran araca ( araç park için ayrılmış bir cepte idi ve kaldırımın içerisinde) nasıl bir ustalıkla! vurulmuş anlamıyorum. Bu 4. oldu ama 4ünde de hiçbiri telefon yada bir not bırakmadan kaçıp gitmişler.Tutanak için polis çağırdığımda polis bile inanmadı orada aracın çarpıldığına. Tahminimce ayna çerçevesi değişecektir.Kapıyıda değiştirirlermi bilemiyoruz.

RESİMLER :
http://img69.imageshack.us/img69/2440/280720112074.jpg

280720112075.jpg
280720112074.jpg

Ekli dosyalar

• 280720112075.jpg
    280720112075.jpg
    72.7 KB · Görüntüleme: 9
  • 280720112074.jpg
    280720112074.jpg
    75.9 KB · Görüntüleme: 7
Büyük geçmiş olsun Allah belasını versin çarpıp kaçanların...

geçmiş olsun umarım değşim olmadan yaptırabilirsin..
fotoları tam seçemıyorum delinme yok değilmi

Çok teşekkür ederim.Bela okumak istemiyorum ama elde değil bazen...

geçmiş olsun umarım değşim olmadan yaptırabilirsin..
fotoları tam seçemıyorum delinme yok değilmi

Çok sağolun.
Delinme yok ama resimde görülen düz çizgi şekli içeriye çok göçmüş.
Tahmin ettiğim kadarıyla yüksek kasalı bir araçtı,kamyonet tarzı.

değişim yaptırma sakın biriyle anlaş kaza tutanağı tuttur sigortadan yaptırırsın

Polis tutanağı tutturdum. Çarpıp kaçma olarak yazdılar. Sigortaya yaptırmayı düşünüyoruz ama aracı SEAT serviste çok yatırıyorlar. Araçta bu aralar bize çok lazım bakalım birşeyler yapmaya çalışıcaz.

değişecek bişey yok..çekiçlenecek o kadar..büyük geçmiş olsun..allah bu insanları nasıl biliyorsa öyle yapsın gerçekden..

çok geçmiş olsun memlekette ş.siz çok malesef Rabbim böle insanlarla karşılaştırmasın....

çok geçmiş olsun çöp kamyonu falan olabilirmi sürekli oluyosa aklıma o geldi çünkü dediğin gibi kasalı bi araç yapmış boya izi falan yok
sen arabanın yerini değiştir başkasının yerine çök :)

bence el arabası ile çöp toplayan vatandaşlardan biri de yapmış olabilir, aracın park halinde durduğu yerin tarifine göre..çok geçmiş olsun, fena can sıkıcı bir durum..

Geri
Üst Alt