Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo'ma Vurup Kaçtılar

geçmiş olsun arkadaşım karektersiz insalar yapacak bişey yohk benimde başıma geldi mahallenin minübüscü çarpıp kaçtı yolda yakaladım :)

geçmiş olsun abi bizimde arakdasa carpmıslardı adam durmadı bile arkasından bastık yakaladık FArkında değilim dedii Arkadaş Allah ne verdi Kaydı :D:D

Çok teşekkür ederim hepinize arkadaşlar,nazarlık olsun daha büyüklerinden Allah hepimizi korusun.

@freesezar : Çöp tenekesi arabanın durduğu yerin tam karşısında. Ama geceleri topluyorlar çöpleri.
Oraya hiç bir zaman park etmiyorum ama dün yerim dolu olunca yarım saatliğine koydum ve sonrası malum. :)

@18891945 : Evet ordan geçerken bir araba sıkıştırdıysa çaprmış olabilir..

@ biLaL : Aslında en doğrusu yakalayıp öyle yapmak ama işte yakalayamadık. :)

@uquR : Zaten hep farkında olmazlar. Hiç ses duyulmaz . :D

bu kamyonetleri Allah bildiği gibi yapsın aynısı sol çamurluk üstünde bendede var bir pasta cila yaptırdım ince çizikler gitti göçük duruyor ama Allahtan boya kalkmamıştı bende. aynen beyaz yükse bir araç yapmıştı benimkini park halindeyken

geçmiş olsun. komple kapı değişmez bence. daha önce kapı sacı değişmiş tekrar değiştirmekte sıkıntı olmaz. ama bunu yapan insanlara çok şaşırıyorum. nasıl rahat ediyor içleri anlamıyorum

Artık benim diyecek bir lafım kalmadı arabadan soğudum.

Bugün Koçtaş otoparkında tam 10 dk park ettim arabayı yangın tüpü alıp çıktım. Arka taraftan vurmuşlar hafif boya kalkmış,tamponu koruyan siyah bantın ucu kalkmış...

Çok teşekkür ederim hepinize arkadaşlar,nazarlık olsun daha büyüklerinden Allah hepimizi korusun.

@freesezar : Çöp tenekesi arabanın durduğu yerin tam karşısında. Ama geceleri topluyorlar çöpleri.
Oraya hiç bir zaman park etmiyorum ama dün yerim dolu olunca yarım saatliğine koydum ve sonrası malum. :)

@18891945 : Evet ordan geçerken bir araba sıkıştırdıysa çaprmış olabilir..

@ biLaL : Aslında en doğrusu yakalayıp öyle yapmak ama işte yakalayamadık. :)

@uquR : Zaten hep farkında olmazlar. Hiç ses duyulmaz . :D

öyle oluyor abi zaten şamarlayıa başlayınca hatırlamayada başlıyor puhahapuhaha

Kardeşim büyük geçmiş olsun allah beterinden esirgesin, onlarıda Allah bildiği gibi yapsın inşallah

Geri
Üst Alt