Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo üstadları ??

18 jant ve buna uygun olması için de orjinalden daha kalın lastik takılacak, sonra da , şu an fazla gelen yakıt tüketim daha da artacak ve yakıt maliyetini azaltmak için lpg takılacak? Bana garip geldi.
Bu arada, yaklaşık 11 lt. ile 90 km yol yapılmış? Aşırı sıkışık bir trafik değilse önce bunun sebebini düzelttirin, lpg de takılacak olsa, önce temeli sağlam olmalıdır, yani aşırı tüketim bir zarızadır.

18 jant ve buna uygun olması için de orjinalden daha kalın lastik takılacak, sonra da , şu an fazla gelen yakıt tüketim daha da artacak ve yakıt maliyetini azaltmak için lpg takılacak? Bana garip geldi.
Bu arada, yaklaşık 11 lt. ile 90 km yol yapılmış? Aşırı sıkışık bir trafik değilse önce bunun sebebini düzelttirin, lpg de takılacak olsa, önce temeli sağlam olmalıdır, yani aşırı tüketim bir zarızadır.

her halukarda lpg taktırıcam zaten.am dediğiniz gibi yakıt işine aklım ermedi.aldığım ilk benzindeki rakamlar bunlar.antalya trafiğinden ne olacak sonuçta.gerçi yaptığım ölçüm ne kadar sağlıklı ilk sefer için bilmiyorum.ilk ışık yandığında aldım 50tl yine ışık yandı gittiğim km 90..toledoların çok yakmasını sağlayacak ne gibi bir sorun olabilir ? normal verileri hakkında da bir bilgim yok.bilgileriniz için teşekkür ederim

hava filtresini bir kontrol edin derim.periyodik bakım zamanı geçmiş olabilir.

Toledo ya özel değildir ; atmosferik benzinli motorda, ilk olarak kompresör testi yapılır, düşük çıkarsa yağlı test yapılır, çıkan sonuca göre hareket edilir, motor yağı , buji tırnak aralığı ve tipi doğru olmalıdır, hava filtresi, orjinal ve temiz olmalıdır, sarı renkli her kağıt filtre değildir vb. Kontrölü basit hususlar.

teşekkür ederim.bilgiler doğrultusunda bi araştırma yapıcam :) bu arada süspansiyona girmeden sadecce 5cm yay ve 18jant lastik takmamın bir zararı olurmu ?

illaki konfor biraz düşecektir, yakıt artacak ve güçte de kayıp olacaktır. tek artısı görsellik ve yol tutuş artacaktır.

x-carlink diye bir cihaz var arabanın cd changer yerine takılıyor 300 liraya satılıyordu ama. Ses kalitesi nasıl olur bilmiyorum. Yanlış anlamadıysam arabanın orjinal teyp vardimi

Orjinal amortisörün çalışma stroğunu 5 cm kısaltınca, ömrünü tahmin edilemez şekilde kısaltmış olursunuz. Takılan yayın karakteristiği ile amortisör örtüşmez ise, çok daha kısa sürede ömrü sona erer.

mehmet kaan kamikaze , teşekkür ederim.aibach düşünüyorum.toledo için alcağım uyumlu bi amartisör önerirmisin ve ne kadar patlar ?
kaan kardeşim evet orjinal.onu bende duydum 120euro dediler.ama sistemin ne kadar sağlıklı olduğunu bilmediğim için bulaşmadım.

Geri
Üst Alt