Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo üstadları ??

Serkan kardeşim araban da lpg sisteminde hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullan..Aracın 8 valf ise 102 hp, 16 valf ise 105 hp olması lazım.. O ruhsatta gördüğün motor gücü Kw olarak yazan değer :) Hp (beygir gücü) değil yani aşağı yukarı zaten Kw olarak 73-75 civarında olması lazım, bununda beygir gücü olarak karşılığı 102 yada 105 beygirdir. Yani orada Hp (beygir gücü) olarak yazmıyor.. 73,5 kw'de zaten yaklaşık 100 hp eder.. Aracın nasıl memnunmusun şu an lpg de? bende leon 1.6 16 valf signo ile değişeceğim aracımı ileride nasip olursa..

teşekkürler mehmet kardeşim.kw sine dikkat etmemişiz :p lpg yi korkarak ama mecburiyetten aracı alır almaz taktırdım.uzun araştırmalar sonucunda.taktırıp akabinde uzun yola gittim tedirgin şekilde.ama ufak bi devir sorunu oluştu ist.dayken 1-2 kere yaptı sadece.hafif gaza dokununca devirde hafif bi düşme olup öyle yükseliyordu.ki lpg için ilk 1500km uyum süreciymiş.gelir gelmez kontrol ve ayarları yapıldı.bunun dışında sorun yaşamadım.bagaj ağzına kdr dolu + 3kişi + arkaya 2.kişi oturamayacak kdr dolu şekilde 195 i gördüm lpg de..yıllar önce 2001 civic ten sonraki ilk aracım.hondacılığımızı silip süpürdü şimdilik..0-100 denemesi yapmadım henüz

üstadım umarım yeterli olur yinede takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz

Ekli dosyalar

• IMG_4232.jpg
    IMG_4232.jpg
    92.3 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_4312.jpg
    IMG_4312.jpg
    90.1 KB · Görüntüleme: 89
  • IMG_4308.jpg
    IMG_4308.jpg
    68.7 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_4310.jpg
    IMG_4310.jpg
    89.5 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_4307.jpg
    IMG_4307.jpg
    62.6 KB · Görüntüleme: 75
Hakikaten orijinal gibi duruyor, bilhassa gece çekimleri çok iyi... doğru tercih olmuş. güle güle kullan Mevlüt kardeşim. Ben de arabaya lpg taktırdım lovato... Henüz netleşmedi sarfiyat ama 21-23 arası yakıyor gibi.( ş.içi-ş.dışı)

Hakikaten orijinal gibi duruyor, bilhassa gece çekimleri çok iyi... doğru tercih olmuş. güle güle kullan Mevlüt kardeşim. Ben de arabaya lpg taktırdım lovato... Henüz netleşmedi sarfiyat ama 21-23 arası yakıyor gibi.( ş.içi-ş.dışı)

Hayırlı olsun barış abi inşallah sıkıntı çıkarmaz birkaç depo kullandıktan sonra anlarsın rahatlığını
çok kaliteli bir marka taktırmışsın lovatoda karar kılmana çok sevindim
verdiğin rakamlar çok iyi bence tesisatın adaptasyon sürecinden sonrada dahada az yakacaktır

gerçekten orjinal gibi durmuş.teyp yanındaki ekleride servisten temin ettin sanırım.b. arat lavotan hayırlı olsun.bende tam ölçüm yapmadım şehiriçi ama 25krş civarı sanırım.150mil.la ist.antalya yaptım 720km.landi renzo bnmki.bu arada araca iç dış temizlik yaptırdım.nemden midir nedir aracı teslim aldığımda dijital klima ekranımda bazı karakterler görünmüyor :(1-2 güne geçer dedim ama hala aynı.nedir bu toledoların dijital klima olayı,paramı bayılcaz yine

gerçekten orjinal gibi durmuş.teyp yanındaki ekleride servisten temin ettin sanırım.b. arat lavotan hayırlı olsun.bende tam ölçüm yapmadım şehiriçi ama 25krş civarı sanırım.150mil.la ist.antalya yaptım 720km.landi renzo bnmki.bu arada araca iç dış temizlik yaptırdım.nemden midir nedir aracı teslim aldığımda dijital klima ekranımda bazı karakterler görünmüyor :(1-2 güne geçer dedim ama hala aynı.nedir bu toledoların dijital klima olayı,paramı bayılcaz yine

teyp yanındaki ekler bütün halinde komple çerceve oto ses sistemi satan bir dükkandan aldım benım teybide onlar monte etti çerceve + monte 50 TL verdim
ilk zamanlarda bıraz fazla yakabiliyor ama sonradan düşer toledonun ortalaması 200-240 arası bu trafik ve sürücüye göre değişir...
Digital klimanın huyunu suyunu pek bilmıyorum benımkı manuel
ama bu konuda senı yine ünlü düşünür araştırmacı gazeteci KURTBİL aydınlatır :))

teyp yanındaki ekler bütün halinde komple çerceve oto ses sistemi satan bir dükkandan aldım benım teybide onlar monte etti çerceve + monte 50 TL verdim
ilk zamanlarda bıraz fazla yakabiliyor ama sonradan düşer toledonun ortalaması 200-240 arası bu trafik ve sürücüye göre değişir...
Digital klimanın huyunu suyunu pek bilmıyorum benımkı manuel
ama bu konuda senı yine ünlü düşünür araştırmacı gazeteci KURTBİL aydınlatır :))

sağol kardeşim.şimdilik kaset bağlantılı mp3 çalar ile idare ediyorum.muhtemelen senin modelden alırım.teşekkürler :)

arkadaşlar benim araçta ufak bir problem oluştu.. bu konuda güncel olarak toledo konuşulduğu için yeni bir konu açmadım..

arabayı çalıştırmadan önce kilometre göstergesinin orda "service" yazısı çıkıyor. anladığım kadarıyla periyodik bakım için veriyor..ben 1-2 aya zaten kapsamlı bir bakıma sokacağım, şimdi çalıştığım yerde imkanlar kısıtlı çünkü..google da araştırdım, kilometre sıfırlama çubuğunu basılı tutatrak arabayı çalıştırdım fakat gitmedi yazı..acaba ben mi yapamadım..bilen varsa şu yazıyı servise gitmeden nasıl sileriz anlatabilir mi ?

vag.com la da sılınebılıyor servıs uyarısı eger etrafında Vag.com kablosu olan b arkadasın varsa onla da halledebılırsın

vag.com la da sılınebılıyor servıs uyarısı eger etrafında Vag.com kablosu olan b arkadasın varsa onla da halledebılırsın

bilgi için teşekkür ederim..kablo yok malesef etrafta.. artık servise gidince hem bakım yaptırırım hem de sildiririm.. birde bu 15.000 km yaptırılan bakımda neler yapılıyor acaba..değişmesi gereken parçalar var mı..yağ ve 3 filtre değişti geçenlerde çünlü..

Geri
Üst Alt