Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Evo

Tampon konusunda je desıng flan bana kalırsa hıc yakısmayan ısler,ne varsa cupra tamponda var ama zevkler renkler tartısılmaz elbet.Jant konusuna omer yazar mutlak o konularda deneyımlı.Arabayı basıcam dersern s3 un ARB sını alman gerekıyor cunku bu kasalarda arabayı yere bastın mı akslara degıyor orjınal ARb si haberın ola

Poloma uyguladığım HR Coilover setin aynısını bunada isteyecegim.. Setde viraj demiri ve askı rodlarıda geliyor..

son resımdekı toledo gıbı arka çamurluklarda işlem yapmayı dusunuyormusunuz yoksa orjınal olarak dusunuyorsunuz

İngiltereden bu DTM kiti araştırıyoruz suanda.. Orj. Olsun istiyorum ama cok cok pahalıya malolursa Carbonfiberden imal edebiliriz..

niyetim bu tampon

Cupra1.jpg

Araç garajı temsil edecek.. Haliyle yaptığımız işi gostermesi için Carbon uygulamalar(kaput bagaj v.s.) bulunmalı uzerinde..

2. linktekı tampon ıstedgınze benzıyor sadıce sis yuvalarını cıkartıp ızgara yapmanız ve lip takmanız kalıcak galıba :confused:

yarın linklerdeki urunlerle ilgileneceğim.. ilk linkdeki tampon tam takım gorunuyor.. uzerinde calısır boslukları biraz genişletebiliriz..

Mehmet bey aracınız hayırlı olsun.Muhakkak bu aracıda yükleyip müthiş bir performans makinası ortaya çıkaracağınız kesin.Yalnız toledoların virajlarda kronik bir arkadan savurma problemi olduğu yazıldı ve söylendi.Bir yıl kadar 1.6 105 bg liğini kullandım başıma gelmedi fakat virajlarada hızlı girmedim hiç.Eğer bununla ilgili ilerde bir çalışmanız olursa öğrenmek isterim.:)

Mehmet bey aracınız hayırlı olsun.Muhakkak bu aracıda yükleyip müthiş bir performans makinası ortaya çıkaracağınız kesin.Yalnız toledoların virajlarda kronik bir arkadan savurma problemi olduğu yazıldı ve söylendi.Bir yıl kadar 1.6 105 bg liğini kullandım başıma gelmedi fakat virajlarada hızlı girmedim hiç.Eğer bununla ilgili ilerde bir çalışmanız olursa öğrenmek isterim.:)

omercan ın arabası o konuda kendını kanıtladı abi zamanında,komple vıraj dengelerı yay amortısoru kule gergısı ıle araba orjınalıne gore bayagı farklı b hal aldı yol tutus konusunda,mehmet beyınkı de aynı uygulamalarla aynı sonucları alcaktır,sorunsuz bınılebılır hale gelıyor

tekın abı uzun zamandır kullanıyorum basıma hıc gelmedı desem.

Geri
Üst Alt