• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Toledo Evo

LeonLine

Kayıtlı Üye
Aramıza hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle:)

PATRON

Administrator
Bu kasa toledolar acayip hoşuma gidiyor benim.. Facebook linkini açamadım ben :confused:

Nusret

Kayıtlı Üye
Aramıza hoşgeldin arkadaşım araban hayırlı olsun.kazasız belasız

LeonRider

Kayıtlı Üye
Hmm yapılanlardan sonra çok güzel olacağı kesin şimdiden kolay gelsin....:eek:key:

Megachips

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim arkadaşlar..

Albümü paylasıma acmayı unutmusum.. Düzelttim..

Hernekadar Dizel Seatları iyi tanısamda bu benim ilk seatım.. En son Adana ya hazırladığım Dizel FR Leon dan sonra ciddi sempati kazandım ama Leonun Arkası bana cok basit geliyor.. Toledo, Leonun yakışıklı ön görüntüsü ve cok düzgün bir arka görüntüye sahip..

- 48 -

Kayıtlı Üye
albümdeki son foto haline reklamsız gelirse harika olur

LeonRider

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim arkadaşlar..

Albümü paylasıma acmayı unutmusum.. Düzelttim..

Hernekadar Dizel Seatları iyi tanısamda bu benim ilk seatım.. En son Adana ya hazırladığım Dizel FR Leon dan sonra ciddi sempati kazandım ama Leonun Arkası bana cok basit geliyor.. Toledo, Leonun yakışıklı ön görüntüsü ve cok düzgün bir arka görüntüye sahip..
zevkler ve renkler elbetteki toledo harika bir arka yapıya sahip ama leonunda arkadan kendine özgü bi çizgisi var sade ve düz....:eek:key:

Megachips

Kayıtlı Üye
Sadece benim reklamımı yapar.. bende arabamda reklamı abartmam.. incecik bi megachips yazısı sadece..

o wide body i Allah izin verirse o ve ya bu şekilde yapıcam.. Tek kapı bi toledo buldum bi ihtimal onu alabilirsem bundan vazgecer ona uygularım DTM kiti..

Üst Alt