Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Teyp Kodu??

Konu, 'Cordoba' kısmında abdulzuzu tarafından paylaşıldı.

1. abdulzuzu

abdulzuzu SCW Üyesi

11
    0
    1
    Arkadaşlar Cordoba teyp kodunu bilen var mı acaba?Teybin üzerinde sağında solunda yazmıyor.Sadece SEZ2Z8C1784700 diye seri nosu yazıyor.Bagajda yazdığını söyleyenler var orda da yok.Kitapçıklarda da yok.Yardımcı olabilecek var mı acaba?

2. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    sadece servısten alabılırsın teyp kodun ben gecen hafta gıdıp aldım.teybi cihaza baglamaları gerekıyor...

3. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Aynı durum aküyü değiştirince benimde başıma gelmişti, önceki sahibini arayıp sordum oda hatırladı sağolsun sorun çözüldü.. Aracınızı 2. el olarak yeni aldıysanız önceki sahibine bir sorun belki biliyordur..

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    servisten ziyade sanayide oto elektroniği işiyle uğraşan yerler var oralara gidersen 10 tl ye bakıyorlar

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    aracin garanti belgesine baktiniz mi orada yazar

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    ben vala 3 seat aracımdada yazmıyordu

7. abdulzuzu

abdulzuzu SCW Üyesi

11
    0
    1
    Arkadaşlar aldığım arkadaşa sordum.O da bir kağıda yazıp ruhsata koymuş ben de bu rakamlar da ne diyip atmıştım.Kitapçıklarda yazmıyor.İnternette filan bayağı uğraştım ama yok olacak gibi değil en iyisi servise götürmek galiba;)

8. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    1883 bi dene istersen.sanırım araba açık mı olması gerekiyo yada teyp neyse bişeyleri vardı:)ama kod olarak bi gir sen

9. moznaneci

moznaneci SCW Üyesi

28
    6
    3
    0610 eğerki araçtan araca değişmiyorsa...

10. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Teypten teybe değişiyor. 0 ile 2000 arası mı 3000 arası mı ne olması gerekli. Kitapçıklarda yazar diyorlar fakat seatlarda verilmiyormuş teyp kodu. Ben serviste baya tartıştım güvenlik kodu için. Güvenlik nedeniyle verilmiyor dediler fakat attı zaten. Kendi teybimin neyinin güvenliğiyse artık! Ender elektronik 150 liraya buluyor. Serviste 50 liraya online olarak alıyor. Kendi teybin içinse git tartış gerekirse. Kodu bilmek en doğal hakkın. Para filan da verme servise onun için.

Sayfayı Paylaş