Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temiz bir 1.9 tdi bulamıyorum..

garrett 2260 turbo seat sport intercooler 70lik downpipe ve komple egzoz barbaros bayrak imzalı 2.0 barlık yazılım cupra tamponlar 5zigen jant vs. vs. aracım full dolu halde 26.5 liraya veriyorum.. km 120000de turbo sıfır.. yeni yaptım daha aracı.. tek satmak isteme sebebim elime geçen parayla cupra almak istemem :)

Güzelmiş ama o kadarı bana fazla gelir, bütçeyi de aşar :)

abi güzel araba ama bizim motorlar kadar sağlam değil 2.0 tdi motorlar

yoook oyle bsy abı :) tamamen yenı sayılcak b mazısı var motorun ve cok fazla gırısen yok 2.0 tdı a ,buyuk turbo+nos basıp 300 + alan da var yoksa ama 1.9 tdı kadar genellemesı yapılamadı daha

Bir tavsiye alamadık :) neyse artık aldığımda paylaşırım inşallah..

bence leon kasa olarak çok daha iyi ama biri 110luk biri 130 bu duruma göre golf daha iyi bi seçenek

Teşekkürler, golf ün kaput boyalıymış keyfi olarak boyatmış ama tam bilemiyorum tabi, plakadan hasar görünmüyor. Bütçeme de daha uygun olduğu için ben Leonu düşünüyorum araç gerçekten temize benziyor.. Sormak istediğim 2004 model leon fiyat olarak nasıl? bu fiyata alınır mı?

leon eger zamanında sordugum leonsa boyanmadık yerı yok ama km sı orjınal arabanın.130 luk golf alıp r32 tampon takıp yere basmak da gorunus acısından cok ıyı olur.kaputa tas duser boyanır cok da onemlı degıl ama plakasını flan sordurmak lazım yıne de

Leon u plakadan sorgulattım birşey çıkmamıştı ama:confused: kendi boyatmış da olabilir bakmak lazım tabi, kesin eminmisin bu leon olduğuna? Golf'ün kaputunu kendisi keyfe keder boyatmış sanırım, plakadan sorgulattığımda iki araçta da hasar görünmüyor ama daha detaylı bakmak lazım..

Geri
Üst Alt