Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temiz bir 1.9 tdi bulamıyorum..

Teşekkürler Can kardeş, sağolasın.. Dediğin gibi leon ve toledo 130 luk pek bulunmuyor gibi, golf buldum 2 tane 130'luk onlara bir bakacağım.. Modelleri genelde 2001-2003 arası oluyor, yaş olarak da bir sorun olmaz sanırım, sonuçta kalitesini, sağlamlığını ispatlamış arabalar bunlar..

hıc bsy olmaz sadece eskı kasanın kronık sorunları vardır,polen fıltresınden tıkanma yaptıgı zaman su alır arabanın ıcıne,cam kaldırma motorunda kucuk plastık b ayak vardır zamanla o asınır yada kırılır cam yukarı cıkar ıner yada b anda dusebılır kapı ıcıne.Bunun gıbı ufak tefek seyler dısında sorun cıkaran yada rahatsz eden arabalar degıl eskı kasa leon ve golfler hepsı aynı şasi zaten tek tek yazmıyorum :)Golf ıle leon arasında fark var mantıgı ıle bakmana da gerek yok cunku o donemde leonda toledoda kullanılan malzeme ıc mekan kalıtesı guncellerıne gore kat ve kat daha ıyı.Istanbuldasın eger araba bulucak olursan Vw konusunda duayen b ustamız var Bostancı sanayıde arkadaslarım sureklı arabalarına ona goturur.Vwtech dukkanın adı,ılkan usta sahıbı , baktırmayada oraya goturebılırsın haberın olsun

hıc bsy olmaz sadece eskı kasanın kronık sorunları vardır,polen fıltresınden tıkanma yaptıgı zaman su alır arabanın ıcıne,cam kaldırma motorunda kucuk plastık b ayak vardır zamanla o asınır yada kırılır cam yukarı cıkar ıner yada b anda dusebılır kapı ıcıne.Bunun gıbı ufak tefek seyler dısında sorun cıkaran yada rahatsz eden arabalar degıl eskı kasa leon ve golfler hepsı aynı şasi zaten tek tek yazmıyorum :)Golf ıle leon arasında fark var mantıgı ıle bakmana da gerek yok cunku o donemde leonda toledoda kullanılan malzeme ıc mekan kalıtesı guncellerıne gore kat ve kat daha ıyı.Istanbuldasın eger araba bulucak olursan Vw konusunda duayen b ustamız var Bostancı sanayıde arkadaslarım sureklı arabalarına ona goturur.Vwtech dukkanın adı,ılkan usta sahıbı , baktırmayada oraya goturebılırsın haberın olsun

Çok teşekkürler, golf ile leon farklıymış gibi bakmıyorum aslında istediğim leon zaten tipi daha hoşuma gidiyor ama bulunmuyor işte kolay kolay :( İstanbuldan bulursam eğer dediğin yere gideceğim muhakkak..

Bu nasıl arkadaşlar? adamla konuştum plakasını aldım 1000 TL lik bir hasar çıkıyor, değişeni yokmuş, 2 parça boya var diyor.. Genel olarak araç iyi duruyor gibi.. Birde kafama takılan bişey var, resimlerde çift kırmızı görünüyor, telefonda sorduğumda 130 hp'lik olduğunu ama 5 ileri vites olduğunu söyledi, 130 hp'lik 6 ileri değilmiydi:confused: nasıl oluyor acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...agen-golf-1-9-tdi-comfortline-48825138/detay/

Birde bu var, daha iyi gibi..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...olf-te-son-nokta-cift-kirmizi-29001993/detay/

130 luk 5 ılerı yok,motor kodunu sorsana adama baksın soylesın ruhsattan ordan anlarız zaten ne oldugunu arabanın.Ayrıca 1000 lıralık hasarda nasıl degısen olmazkı,degısse bence daha mantıklı ezılmıs bukulmus b camurlugu kaputu yada kapıyı duzeltıp boyatıcagıma komple sıfırı takılsın daha mantıklı

Teşekkürler Can, bende zaten inanmadım pek adama, diğeri daha temiz görünüyor.. Adam sadece kaputu taş atıkları ve ufak çiziklerden ötürü öyle binmek istemediğinden boyatmış..

Çok fena sesli bu golfler bnim gocamda vardı sunrooflu fena değildi değerlendirebilirsin ama ben bu kasayı sevmiyorum :) Ama 2.0 benzinlisine binmiştim müthiş sesi vardı

Geri
Üst Alt