Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Temiz bir 1.9 tdi bulamıyorum..

Antep'te 1.9 toledo var 156binde 19bin lira :) gri renk bir bakın o arabaya :)

Teşekkürler ama o araca daha önce baktım, tam bilemiyorum ama yazdığına göre komple boyalı sanırım, pek iyi olduğunu sanmıyorum.. Deri koltuk da istemiyorum zaten.. Bin, ikibin TL fazla olsun ama iyi olsun..

kardeşim bizim bi arkadaşta 1999 1.9tdi golf var.gayet memnun.220.000km de.
üç ay önce tanıdık bi abi satıyordu 2000 1.9tdi bora hemde comfortline idi. arabası ilk elden adam sıfır jetta almış onun için satıyodu.16.500 e memur arkadaşlara bırakıyodu.kimse almadı adam 20 ye satmış.gerçekten güzel bi arabaydı.:)
ama ben seni anlamadım.kız gibi ibizan war niye riske giriyonki:kizgin:

Biliyorum kardeşim, arabamdan memnunum maşallahı var.. Ama segment farkı ya.. Daha önce de hep C segmenti araca bindiğim için bu B segmenti araçlara alışamadım gitti.. C segmentinde olan bir aracın verdiği konforu,kaliteyi,oturaklılığı vs.. bulamadım.. Gerçekten fark oluyor.. Sanırım o yüzden bu arayışım :) Model yılı biraz düşecek ama sınıf yükselecek.. Bakalım artık hayırlısı.. Bu arada linkini verdiğim arabalara baktın mı nasıl?

Geri
Üst Alt