Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Telefon konusunda karasızlık yasamaktayım..

işlemci, kamera ve ağırlık bakımından Sony

batarya, ekran çözünürlüğü bakımından HTC

tasarım olarakta Sony daha güzel her ikisininde 2.eli iyi.. Hangisini alırsan al pişman olmazsın ama ben olsam Sony seçerdim :)

Sony de calısan bı tanıdık buldum, 1000 tl ye xperia arc s ıyı gıbı geldı. tek cekıngenlıgım ıslemcı ve ram'ı yoksa gercekten ıyı bı telefon. arc kullanan arkadasım var, baya ınceledım cok ıyı bı telefon gercekten. apple almayı sahsen dusunmuyorum, neden dersenız bı on yargı degıl ama ıstemıyorum nedense hosuma gıtmıyo iphonelar nedense.

HTC cıdden ıyı telefon yapıyor hele son sensation xl lar cok ıyı. 3d evoyuda sonradan gordum ondan ekledım ozellıklerı flaan ıyı. lg konusunda kararsızım guvenemıyorum kendısıne. gercekten cok kararsızım suan. vatanda kampanya olursa bı yada baska bı yerde gorursem ozman galaxy s2 de dusunebılırım. ama cok buyuk degılmı o sankı???

HTC-Android ikilisi mis gibi olur.
Son iki telefonum htc:eek:key:

xx

Kardeşim şahsi yorumum ve tercihim bunların hiç biri olmaz...
xperia o kadar iyi bi tel değil...
3d telefonlarda ekranları nedenli olarak asırı goz yoruyor kullandım ve 10 dakka bile kullanmadan gozlerim bitti... tavsiye etmem ( 2d de gosteriyor ama o zman o tel neden alınsın )

secenekleirme gelince samsung galaxy s2 yada tab
ve tabiki IPHONE :D:D

kampanyada oldugundan önümüzdeki ay Iphone 4s alıcam muhtemelen Avea saolsun :D

ama 3D ye HYR:D

kardeşim ben sgs 2 kullanıorm çok ii bi telefon ama şarjı çok az gidio (1-2 gün) onun dışında bütün özelliklerinden memnunum, daha önce htc kullanmış biri olarak hertürlü htc yi tavsiye ederim, samsung da plastik ağırlıkta basit gibi gelio, htc ve iphone de ise malzeme kalitesi çok ii. eğer s2 yi ve elmayı düşünmüyorsan htc evo dur...

kardeşim ben sgs 2 kullanıorm çok ii bi telefon ama şarjı çok az gidio (1-2 gün) onun dışında bütün özelliklerinden memnunum, daha önce htc kullanmış biri olarak hertürlü htc yi tavsiye ederim, samsung da plastik ağırlıkta basit gibi gelio, htc ve iphone de ise malzeme kalitesi çok ii. eğer s2 yi ve elmayı düşünmüyorsan htc evo dur...

tesekkurler yorum ıcın, sgs 2 yı dusunmuyorum daha snamıyorum onu alıcagımı hem maddi hemde nebılım hosuma okadar gıtmıyor. tamm ozellık olarak harıka olabılır ama cok buyuk bence gereksız. arc s ıcın ne dusunuyorsun ??

boşver telefon falan alma boşa masraf alo diyomusun bitti gerisi teferruat yazık değilmi 1500-2000 liraya
düşün o parayla 2 ay geçinenleri düşün o parayla neler yapılmazki ooo anlat anlat bıtmez
iyice psikolojıyı bozalım puhaha

Aslına bakarsan benim içinde telefon dediğin alo dedimi tamamdır başka özelliğine ihtiyacım yok Nokia 1200 benim vazgeçilmez telefon modelim :) Ama tabiki zevkler tartışılmıyo beklentiler farklılık gösterebiliyo bu sebepten

Yurtdışından gelmiş ve hiçbir sorunu olmayan pasaport kayıtlı sıfır kutusunda 1000-1200 arası iphone 4 telefonlar mevcut.İphone üzerine kayıtlı uluslararası garanti kapsamında vs. vs. yani orijinal telefon bende onları dene.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...t-imkani-62639262/detay?source=promotion_topl

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...4-1449tl-67684345/detay?source=promotion_topl

Bu ikinci link 2 ay kullanılmış orijinal bir telefon.Ara görüş istersen

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...er-geldi-67711702/detay?source=promotion_topl

32 GB 1300 16 GB 1200

Geri
Üst Alt