Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Telefon konusunda karasızlık yasamaktayım..

Apple almamakta kararlısınız sanırım ama , bütce aşmadan alınabilecek ve gerçekten zevk alınabilecek bir telefondur bencee İphone 3GS...
konu altında dışardan alabileceğiniz Linklerde verilmiş sanırım değerlendirin bence...
BlackBerry'de bakın belki hoşunuza gider, trend bir telefon ben beğenmiyorum, sadece bilgilendirme olsun diye :) Şimdiden hayırlı olsun :)

Ya da İphone 5'İN Çıkmasını bekleyin , o çıkınca İphone 4'ün fiyatları düşecektir.
IPHONE 3GS 8GB SİYAH CEP TELEFONU, APPLE(IPHONE) - Cep Telefonları

Sahsi fikrim BlackBerry asla almamak. Kız kardesımın telefonu BlackBerry, telefon cok sorunlu bı telefon cıdden. Servısi zaten ayrı bı dert bu telefonun.Iphone guzel bı telefon lafım yok ama bence sırf abartı bı telefon. Iphone almayı dusunmuyorum. tesekkur ederım fıkırlerınız ıcın

Yazdıklarınızdan ise Arc S en iyisi, bilmenizi isterim, Sony şirketin tamamını aldı, yakında adı sony olur...

Aynısını bende dusunuyorum, Xperia Arc S'i "0" garantili alıcagım fıyatı bugun ogrendım arkadasım sayesınde. Fıyat: 1027TL 12 taksit yaptırabılecegım eger alırsam. Update li olarak gelicek Ocak ortasında. Son versiyon olucakmıs. Suan ıcın gonlum Arc S den yana..

Sahsi fikrim BlackBerry asla almamak. Kız kardesımın telefonu BlackBerry, telefon cok sorunlu bı telefon cıdden. Servısi zaten ayrı bı dert bu telefonun.Iphone guzel bı telefon lafım yok ama bence sırf abartı bı telefon. Iphone almayı dusunmuyorum. tesekkur ederım fıkırlerınız ıcın

Önemli değil :)) Evet Servisi çok büyük bir dert olduğu şimdi benim de aklıma geldi bir arkadaşım 1.5 ay telefonu alamadı ama , aldığında da sıfırını verdiler :D

Blackberry Torch kullanıyorum,ama Samsung Galaxy S2 yi şiddetle öneririm..

ve Sony Ericsson Xperia Arc S'i almış bulunmaktayım. Herkese önerileri için teşekkür ederim. Gerçekten süper bi telefon çok hoşuma gitti :eek:key:

nasıl bir telefon aradığınıza bağlı tabiki piyasayı takip eden 2-3 ayda bir telefon değiştiren biri olarak söyliyeyim benim için telefon Nokia N8 dir onun neden olduğunu yazıda yavaş yavaş açıklarım.

senin istediğin telefon sana ne yapmalı bunu öğrenmemiz lazım önce

tam dokunmatik olsun öyle kullanıcam diyebilirsin öyleyse ki galiba öyle
-yine dallara ayrılacaktır: pil ömrü, hız, uygulama, multimedia, kamera
pil ömrü dersen nokia, hız dersen iphone , uygulama desen android-iphone, multimedia dersen (sadece) n8 derim, kamera n8>arc>s2=iphone4s

iPhone güzeldir neden olmasınki 2 milyarlık telefon tabi güzel olacak yoksa o kadar para olurmu? kullanımı basittir çok uygulaması vardır.he buda iphone un özelliği değildir şirketlerin program yazmak için parası olan tarafa yönelmesinden dolayıdır.

htc 3 bataryayla dolaşmanız gereken bir telefondur güzeldir ama pili gitmez.

sony güzel diye duydum haberim yok

nokia ya gelirsek sağlamlığını söylemeye gerek yok n8 den bahsediyorum 12 mp kamerası emin olun rakipsiz multimedia özellikleri ses kalitesi olsun hdmi çıkışı olsun her usb cihazın telefona bağlanması olsun (fare klavye memory stick aklınıza ne gelirse) bunların yanına pil ömrüde gelince ben başka telefon seçmem.

android istemenizi anlayamadım android telefonların neden 1 ghz dan aşşa olmadıklarını düşündünüz veya araştırdınızmı? neden sadece android başkaları yapamıyormu bu kadar ghz android güzel ama işlemci ve ram canavarıdır deli gibi yer

3 ünden biriyse sony derim

edit: almışsın hayırlı olsun :D

Geri
Üst Alt