Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teknik Konularla İlgili

rahatsız olan yasaklı listesini kabartsın olsun bitsin işte Serhat abi.. ;)
engelleyecek kadar gıcık kapıyosan karşı tarafa sorun karşı tarafta olmayabilir.. :) ;)

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

senin komple debriyajın değişmemiş miydi serviste ben mi yanlış hatırlıyorum tolkican. ??

işte o gıcırtıdan dolayı 1 kere değişti
1hafta sonra mert abi arabayi geri geri alirken bu ne ne biçim titriyor araba dedi..
abi walla yeni değişti dedim
2.sefer komple volanla birlikte değişti..
o zaman gıcırtı gitti titreme gitti...şimdi yine ince bi gıcırtı var ama artık umursamıyorum bir sürü leonda duydum çünkü.

işte o gıcırtıdan dolayı 1 kere değişti
1hafta sonra mert abi arabayi geri geri alirken bu ne ne biçim titriyor araba dedi..
abi walla yeni değişti dedim
2.sefer komple volanla birlikte değişti..
o zaman gıcırtı gitti titreme gitti...şimdi yine ince bi gıcırtı var ama artık umursamıyorum bir sürü leonda duydum çünkü.

e yavrum serviste komple değişerek çözüm bulunmuş işte..
pedalı yağlayarak vs. düzeldiğini hiç duymadım şu zamana kadar..
ordaki servise git yorumumum da aşırı zeki olan taraf ne o zaman. ?? :)

anlamaya çalış Mesut zor değil.. :D ;) :D

ayberkin haklı olduğunu diyorum; ozaman hayırlı cumalar yoklama konularıda ozman sacma cevabı alıyorum ben sacma falan bir kelime kullanmadım ki. o konularla bu konununda bir bağlantısı yok. ayrıca en azından ayberkin görüşüne katılmıyorum ama saygı duyarım deyip konuyu uzatmamak fikride düşünülebilinir.

e yavrum serviste komple değişerek çözüm bulunmuş işte..
pedalı yağlayarak vs. düzeldiğini hiç duymadım şu zamana kadar..
ordaki servise git yorumumum da aşırı zeki olan taraf ne o zaman. ?? :)

yiğitcim güzel kardeşim kafası uçuk kardeşim

şimdi zaten aracımı önümüzdeki günlerde servise götürecekken ve bu sıkıntımı belirtecekken, bu sıkıntıyı yaşayıp farklı bir uygulama ile sonuç almış üyeler var mı diye topic açmiştim..atıyorum mesela komple debriaj + volan değilde debriajın üstündeki yayın değişimi ya da sadece volan değişimi ile sonuca ulaşılmışsa hem zamandan hem nakitten olmamak adına hem de servisi uzun uzadiya meşgul etmemiş olmak adına belki daha iyi bir çözüm yolu vardır diye düşünerek açmıştım.

yani senin demenle servise gitmiş olmadım ben dimi..senin tavsiyene uymuş da olmadım...
o kısmı aşırı zekice..

yiğitcim güzel kardeşim kafası uçuk kardeşim

şimdi zaten aracımı önümüzdeki günlerde servise götürecekken ve bu sıkıntımı belirtecekken, bu sıkıntıyı yaşayıp farklı bir uygulama ile sonuç almış üyeler var mı diye topic açmiştim..atıyorum mesela komple debriaj + volan değilde debriajın üstündeki yayın değişimi ya da sadece volan değişimi ile sonuca ulaşılmışsa hem zamandan hem nakitten olmamak adına hem de servisi uzun uzadiya meşgul etmemiş olmak adına belki daha iyi bir çözüm yolu vardır diye düşünerek açmıştım.

yani senin demenle servise gitmiş olmadım ben dimi..senin tavsiyene uymuş da olmadım...
o kısmı aşırı zekice..

o mesajımın sonunda "bence" yazmıyo muydu kardeşim yazıyodu değil mi..ben de fikrimi belirtmişim bu kadar basit..
ben tavsiyeme uydun demiyorum..dediğin gibi yay değişerek vs. düzeldiğini duymadım vol2 part1..atıp tutanlar da arada bi tutturuyolar demek ki ahah.. ;)

ayberkin haklı olduğunu diyorum; ozaman hayırlı cumalar yoklama konularıda ozman sacma cevabı alıyorum ben sacma falan bir kelime kullanmadım ki. o konularla bu konununda bir bağlantısı yok. ayrıca en azından ayberkin görüşüne katılmıyorum ama saygı duyarım deyip konuyu uzatmamak fikride düşünülebilinir.

konular tartışılarak anlam kazanılır o zaman senin dediğin gibi saygı duyuyorum yazıp kenara çekilmekte manasız herkes fikrini söyler konular aydınlanır insanların fikri ortaya çıkar ben hayatı böyle öğrendim böylede devam ediyorum gayette mutluyum mesut tartışmak konuşmak güzel şey yoksa Ayberkle ortak noktamız var en önemlisi Amerikan Araçları.... ama ben bilmeyeni de kovar gibi mesajını silmek yada onu horgörmek taraftarı değilim herkes yazsın bu insanların konuları takip ettiğini gösterir mesaj sayısı çok olana piyango vermiyo kimse isteyen istediği kadar yazar....

o mesajımın sonunda "bence" yazmıyo muydu kardeşim yazıyodu değil mi..ben de fikrimi belirtmişim bu kadar basit..
ben tavsiyeme uydun demiyorum..dediğin gibi yay değişerek vs. düzeldiğini duymadım vol2 part1..atıp tutanlar da arada bi tutturuyolar demek ki ahah.. ;)
şimdi kendine pay çıkarttın yani burdan =) ilginç tabi.
da anlamadiğim şey sen neyi tutturmuş oldun burada? tavsiyene uyup uymama konusunu da
ayrıca duran saat de günde 2 kere doğru gösterir bunu unutmamak lazım. ;)

evet işte onu diyorum sen duymamışsın ama başka birileri çözümün başka bir şekilde olacağını duymuş olabilir diye açmıştım topic'i.

neyse bak konu yine mundar oldu..
bana göre ayberk konuyu açarak fikrini belirtti iyi de yapti,benim fikrim de aynen bu yönde.
ama cezmi abi yönetimden son karaı söylemiş olmuş bitmiş kapanmiştir.daha kurcalamaya gerek yok tabi.

pff be olm ne diyosan öyle olsun oke..ne farketcekse.. :)

edit: dayanamadım evet ben de bozuk saatsem 2 defa doğru gösteririm biri de o ses olayı olmuş..
ahaha.. :D :D

Geri
Üst Alt