Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Teknik Konularla İlgili

bence ayberk bu konuda haklı. sonucta zaten servise götürülecekse konunun acılmasına ne gerek var. bilgi alma amaclı acılan bir teknik konuyada fikir verme amaclı servise götür denilebilinir ama sorunla ilgili tüm bilgiler alındıktan ve yapcak başka birşey olmadığına kanaat getirildiğinde denilmelidir.

Bak en azından servise git demedi Volkan ;) (Al sana geyik) bunun bi zararı varmı :)

yok abi geyik olarak söylemedim..
ayberk BANA göre çok mantıklı bi istekte bulundu, karşı çıkan çok olunca pek memnun olmadı , gerildi mi ne oldu bilemiyorum aynı şeyi söylediğim halde bana da bi ilginç cevap verdi ( ya da ben yanlış anladım) ben de cidden rahatlaması gerektiğini düşündüm.

bi de eski siteye ilk üye olduğum zamanlarda bi konuyla ilgili topic açmiştim..
yco hatirlamaz şimdi..
ilk cevap yco'dan geldi...servise göstermelisin bence..
ben de cevap vermiştim; çok zekice gerçekten bunu nasil düşünemedim

gibisinden bi diyalog geçmişti...
BANA kalırsa son derece gereksizdi.

çok şükür herkesde aracının problemini servise götürmeye yetecek kadar akıl var.burada birisi teknik destek için bilgi amaçli bir topic açtiğinda aracindaki sorunu daha önce yaşayan ve çözümünün nasıl gerçekleştiğini bulan kişilerden yardım istiyor....ama umduğu cevap genelde gelmiyor...

abi sana da katılıyorum da,bilmeyen kişi ya da kafasinda varsayimları olan araştırmamış kişi, konuyu açan konu hakkında tamamen bilgisiz olan kişiyi neden yanlış yönlendirsin ki..
atiyorum mesela ben stop boyicam ama fikrim yok neyle boyayım diyorum..
birisi çıkıp normal siyah boya at stoplarin camından yine gözüküyo kirmizi diye beni yanlış yönlendirdi..
ben de lafına uydum gittim aldım boyayı sıktım..nolacak?
yanlış yönlendirme sonucu yanlış uygulama..

Tmm volkan burda adam bilmeden yanlış ta biliyo olabilir herkesin doğrusu kendine onu hor görmek sen bilmiyosun demek yerine konuya gereksiiz giren diye görülen kişileri konu içerisinde hayır öyle olmaz böyle olur diye yorum yapıp düzeltmek çok mu zor olur sence? yani bu insanlar konuya girdiklerinde yönetim çıkıp bu gereksiz bunu silelim derken üyeyede gereksiz muamelesi yapmış ve antipati toplamış olmazmı bence buda yanlış ki cezmi abide yukarıda yazmış bırakın isteyen iistediği yorumu yapsın muhabbet artsın diye...

bu arada SCW'den bazı arkadaşlar hakkımda çok şey bildiğini sanıyo atıyo tutuyo demiş benim için Ayberk üyesine, hakkaten üzüldüm ve acıdım çünkü yüzüme söyleme cesaretleri yok demek ki..o da bana aks ettirdi ilginç dimi..ahah..
burdan dost dediklerim zaten bu tarz bişi yapmaz yapanların da Allah yolunu açık etsin.. ;)

ayberk BANA göre çok mantıklı bi istekte bulundu, karşı çıkan çok olunca pek memnun olmadı , gerildi mi ne oldu bilemiyorum aynı şeyi söylediğim halde bana da bi ilginç cevap verdi ( ya da ben yanlış anladım) ben de cidden rahatlaması gerektiğini düşündüm.

yok Volkan geyiği orda ben yaptım örnek olarak ayıp ediyosun ben sana neden öyle laf ediyim orda geyiği yapan yazan benim bunun ne zararı var manasında yaptım kardeşim

bi de eski siteye ilk üye olduğum zamanlarda bi konuyla ilgili topic açmiştim..
yco hatirlamaz şimdi..
ilk cevap yco'dan geldi...servise göstermelisin bence..
ben de cevap vermiştim; çok zekice gerçekten bunu nasil düşünemedim

gibisinden bi diyalog geçmişti...
BANA kalırsa son derece gereksizdi.

çok şükür herkesde aracının problemini servise götürmeye yetecek kadar akıl var.burada birisi teknik destek için bilgi amaçli bir topic açtiğinda aracindaki sorunu daha önce yaşayan ve çözümünün nasıl gerçekleştiğini bulan kişilerden yardım istiyor....ama umduğu cevap genelde gelmiyor...

konunun ne olduğunu hatırlamıyorum ama bi lamba yanıyo naapmam lazım gibi bişiyse servisten başka bişiyle söndüremiyosun zaten lambayı biliyosun..benzer sorularda servisten başka bi cevap vermenin de pek bi manası yok..

bence ayberk bu konuda haklı. sonucta zaten servise götürülecekse konunun acılmasına ne gerek var. bilgi alma amaclı acılan bir teknik konuyada fikir verme amaclı servise götür denilebilinir ama sorunla ilgili tüm bilgiler alındıktan ve yapcak başka birşey olmadığına kanaat getirildiğinde denilmelidir.

o Zaman Hayırlı cumalar konusu SCW yoklama konusu da saçma dimi Mesut Millet iyi akşamlar iyi geceler diyo biz bilmiyomuyuz gece mi gündüz mü buda mı yanlış arkadaşlar bırakın isteyen istediğini yazsın ama tabiki herkesin hür irade ve düşüncesi yanlış anlaşılma olmasın.....

konunun ne olduğunu hatırlamıyorum ama bi lamba yanıyo naapmam lazım gibi bişiyse servisten başka bişiyle söndüremiyosun zaten lambayı biliyosun..benzer sorularda servisten başka bi cevap vermenin de pek bi manası yok..

yok yok hiç lamba yanmadı zaten arabamda allahtan..
debriyajla alakalı bişeydi büyük ihtimalle..debriyajda gıcırtı falandı.

o Zaman Hayırlı cumalar konusu SCW yoklama konusu da saçma dimi Mesut Millet iyi akşamlar iyi geceler diyo biz bilmiyomuyuz gece mi gündüz mü buda mı yanlış arkadaşlar bırakın isteyen istediğini yazsın ama tabiki herkesin hür irade ve düşüncesi yanlış anlaşılma olmasın.....

diğer konularla ne ve nasıl bağlantı kurdun anlamadım valla.

rahatsız olan yasaklı listesini kabartsın olsun bitsin işte Serhat abi.. ;)
engelleyecek kadar gıcık kapıyosan karşı tarafa sorun karşı tarafta olmayabilir.. :) ;)

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

yok yok hiç lamba yanmadı zaten arabamda allahtan..
debriyajla alakalı bişeydi büyük ihtimalle..debriyajda gıcırtı falandı.

senin komple debriyajın değişmemiş miydi serviste ben mi yanlış hatırlıyorum tolkican. ??

Geri
Üst Alt