Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampon folyo kaplama hk [fikirler]

Her zaman her yerde mat folyo derim parlak iyi olmuyor ve arkadan gelene gece parlıyormus farlardan dolayı diyordu kullanan üyelerimiz plakao kadar önemli değil kalın yazılı olsun yeter şimdiden hayırlı olsun

Aynen budur. Plakayı da 1cm aşagı aldın mı tamamdır :)

Yiğit şöyle bi amerikan lafı vardır bildin mi:

"fool me once shame on you, fool me twice shame on me" :D

Tabi işin şakası bu, SCW'nun yeri her zaman ayrı, hiç bir zaman aldatma söz konusu olamaz... O arkadaşların çoğu ile DH'den tanışmıştık ben arabayı ilk aldıgımda. Serkanı da biliyosun zaten, CSZ.

Melihcim, Serkandan daha fazla foto rica edebilir misin, ya da sende varsa koyar mısın buraya?

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

ha bi de bu resimler vardı bende ;) DH'tan aldım. :)

zaten o resimdeki arabaların hepsi scw üyesi fakat çok sık giremiyolar maalesef benim gibi, neyseki bu tarz forumlar olmasa yaşayamıcaz herhalde :)

bu arada ben 1. seçerim, nedenmi, çünkü ne kadar arkadan görüntüsü çok güzel olsada 2 ve 3. resimleri yaptığın zaman arabaya arka çaprazdan baktığın zaman direk marşpiyel istiyecek. tıpkı serkandaki gibi.. eğer bu haliyle bineceksen 1... ilerde marşpiyel yaptırırım dersen 2 diyorum. zaten 1'den 2'ye çevirmek çok kolay :) bendeki olay 1 mesela, imzadaki melihin solunda olan, sağındakide serkandaki 2 numara olan..

(edit: cam filmi gibi oldu bian konu :))

boya yap bence...bende ilk folyo yaptım...egsozun sağından solundan sıcaklıktan dolayı kavlamalar başladı...mat siyah boyayla kendim boyadım...10 numara oldu

zaten o resimdeki arabaların hepsi scw üyesi fakat çok sık giremiyolar maalesef benim gibi, neyseki bu tarz forumlar olmasa yaşayamıcaz herhalde :)

bu arada ben 1. seçerim, nedenmi, çünkü ne kadar arkadan görüntüsü çok güzel olsada 2 ve 3. resimleri yaptığın zaman arabaya arka çaprazdan baktığın zaman direk marşpiyel istiyecek. tıpkı serkandaki gibi.. eğer bu haliyle bineceksen 1... ilerde marşpiyel yaptırırım dersen 2 diyorum. zaten 1'den 2'ye çevirmek çok kolay :) bendeki olay 1 mesela, imzadaki melihin solunda olan, sağındakide serkandaki 2 numara olan..

(edit: cam filmi gibi oldu bian konu :))
verdiğim çalışmalarda arka çaprazdan bakmıyor muyuz abi :D o kadar da sırıtmıyor sanki.. Sırıtıyor mu ki? :(
boya yap bence...bende ilk folyo yaptım...egsozun sağından solundan sıcaklıktan dolayı kavlamalar başladı...mat siyah boyayla kendim boyadım...10 numara oldu
hoopppaaaaaa.. Olay bambaşka bi boyut kazandı şimdi. Egzoz ucu tampona gömülü falan mı..?

Arka plakalık folyo kaplama için benzer sorunu yaşayan var mı acaba?

mat folyo olsun plakayı fazla aşağıda indirme 3teki gibi kardeşim....

mert kendin boyadıktan sonra resim çektin mi hiç ? varsa paylaşır mısın

valla garajmda olması lazım...eliniz biraz yatkınsa çok kolay bi biş...maskeleme çok önemli...iyi bi maskeleme bandı ve brz gazete...hafif zımpara yapmak gerek ki zamanla boya atma yapmasın diye...gören kimse inanmıyo benim boyadığıma...mat siyaha boyadım,pürüzsüz oldu ve aynen cupra da ki gibi plastik havası var ;)

Geri
Üst Alt