Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampon folyo kaplama hk [fikirler]

valla garajmda olması lazım...eliniz biraz yatkınsa çok kolay bi biş...maskeleme çok önemli...iyi bi maskeleme bandı ve brz gazete...hafif zımpara yapmak gerek ki zamanla boya atma yapmasın diye...gören kimse inanmıyo benim boyadığıma...mat siyaha boyadım,pürüzsüz oldu ve aynen cupra da ki gibi plastik havası var ;)

servise versem bi dünya para isterler şimdi. :/

Burda olsan 100'e aynaları kapı kollarını ve o tampon altını boyatırdım sana özel bi servisin kaporta boya bölümünde.

sinancım karar senin zevk senin. imzamdaki resimler en iyi örneklerden (yanyana durma açısından) yoksa tabiiki çaprazdan bakıyoruz :)

benim folyom tavandaki gibi parlak değil mat, ayrıca düz değil tırtıklı.. yani alttaki o tırtıklı plastik gibi, o yaptırdığım bölmede tırtıklı. adamlar günde 936 tane araba kaplıyolar, çok bi sorun yaratacağını düşünmüyom ben :)

Burda olsan 100'e aynaları kapı kollarını ve o tampon altını boyatırdım sana özel bi servisin kaporta boya bölümünde.
buradan oraya gelip bütün bu işlerimi yaptırıp geri dönsem daha kârlı çıkacakmışım gibi oluyor bazen. :mad:
abicim maliyeti 15 tl...ne gerek var servise fln gdp bi ton para vermeye...tercih sizin tabi...
Daha önce hiç tampon boyamadım, cesaret edemem ib1za'mda :)

sinancım karar senin zevk senin. imzamdaki resimler en iyi örneklerden (yanyana durma açısından) yoksa tabiiki çaprazdan bakıyoruz :)

benim folyom tavandaki gibi parlak değil mat, ayrıca düz değil tırtıklı.. yani alttaki o tırtıklı plastik gibi, o yaptırdığım bölmede tırtıklı. adamlar günde 936 tane araba kaplıyolar, çok bi sorun yaratacağını düşünmüyom ben :)
nası bi folyo abi o?.. Ben de istiyorum :S

buradan oraya gelip bütün bu işlerimi yaptırıp geri dönsem daha kârlı çıkacakmışım gibi oluyor bazen. :mad:

Daha önce hiç tampon boyamadım, cesaret edemem ib1za'mda :)

nası bi folyo abi o?.. Ben de istiyorum :S

Sinan izmirde yer sorunu varmı bu konuda serkana sormak lazım...

biraz pahalı sinan, yani normalde 50 lira vericeğine 100 lira veriyosun.. ama dışı tırtıklı işte alttaki tırtıklı plastiğin aynısı... normal folyolara göre bu daha sağlam bi folyo dahada zor çıkıyo bizzat denedik malum yerde..

Sinan izmirde yer sorunu varmı bu konuda serkana sormak lazım...

sanayi konusunda tam bir cahilim. Ne oldu, Serkan abi başladı mı film işine? + Serkan abiye bi mesaj atar mısın abi yerime, folyo işi için :eek: :rolleyes:

---------- Post added at 01:39 ---------- Previous post was at 01:37 ----------

biraz pahalı sinan, yani normalde 50 lira vericeğine 100 lira veriyosun.. ama dışı tırtıklı işte alttaki tırtıklı plastiğin aynısı... normal folyolara göre bu daha sağlam bi folyo dahada zor çıkıyo bizzat denedik malum yerde..

50 lira örnek bir rakam mı? 75 liraya komple tavan + plakalık bonus dedi de benim konuştuğum bey. 3M in folyosu değilmiş ama güzel bi folyoymuş yine de kullanacağı.. bu iş 200 lira istanbulda.. Herhalde dandirik bişey benim sorduğum yerdeki.

50 lirayı sadece arka plaka olayı için dedim işte :) ben 100e yaptırdım tırtıklısından :)

Geri
Üst Alt