Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Talihsizlik..

Aracimla dun isiklardan gecerken biraz virajli yolda kamyon uzerime kirinca son anda araci kurtardim sol arka lastigi kaldirimin kenarina carptim o siddetle hafif yalpalasamda araci topladim,sonuc olarak lastik kullanilmiycak durumda yenisini aldim Allah beterinden korusun diyelim,yolda giderken hafriyat ve yuk kamyonlarina daha temkinli davranin lutfen..
[doublepost=1495099792,1495099737][/doublepost]Lastigin halide buydu

Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

Geçmiş olsun, sadece lastik hasarıyla kazayı atlatmanız büyük şans gerçekten. Allah beterinden korusun.

Çok geçmiş olsun allah beterinden korusun lastik jant a hasar verdi mi kontrol ettir

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir
Tesekkurler ertesi gun ayni lastigin sifirini aldim zaten sukur bununla kurtuldum jant kisminda bisi yol sadece lastikte vardi
[doublepost=1495486682,1495486624][/doublepost]
Geçmiş olsun, sadece lastik hasarıyla kazayı atlatmanız büyük şans gerçekten. Allah beterinden korusun.
Valla sorma Allah cocuklarima bagisladi resmen bu kamyonlari bu sekilde kullananlarin nasil vijdani var..

arabada nazar var...daha dikkatli olalım inşallah ..bende manisa celal bayarda kaldırıma taktım lastiği caartt yırtıldı değiştirdik...
olan lastiğe olsun geçmiş olsun

Geri
Üst Alt