Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Talihsizlik..

Ozanbisar

Kayıtlı Üye
Aracimla dun isiklardan gecerken biraz virajli yolda kamyon uzerime kirinca son anda araci kurtardim sol arka lastigi kaldirimin kenarina carptim o siddetle hafif yalpalasamda araci topladim,sonuc olarak lastik kullanilmiycak durumda yenisini aldim Allah beterinden korusun diyelim,yolda giderken hafriyat ve yuk kamyonlarina daha temkinli davranin lutfen..
[doublepost=1495099792,1495099737][/doublepost]Lastigin halide buydu

Ekli dosyalar

• IMG_0085.JPG
    IMG_0085.JPG
    845.4 KB · Görüntüleme: 184
  • IMG_0087.JPG
    IMG_0087.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 202
Geçmiş olsun. Maalesef kendine ait olmayan kamyon, otobüs vb gibi ağır vasıtalar ile yollara çıkan canavarlar, insanların canlarını hiçe sayarak hareket ediyorlar. Allah beterlerinden korusun herkesi.

Gecmiş olsun kardeşim bunada şükür valla

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İsin garip tarafida o zaten arac kendilerinin degil diye dirr insanlarin hayatlarini hice sayiyolar
[doublepost=1495101478,1495101451][/doublepost]
Gecmiş olsun kardeşim bunada şükür valla

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Amin valla sadakamiz varmis onumuze geldi

Geçmiş olsun.Allah daha beterinden korusun..Malesef ülkemizin gercekleri kurallara uymayan bilinçsiz tonla insan var bu ülkede...Eğitim şart!

Geri
Üst Alt