Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Tabletten navigasyon olur mu ?

Konu, 'Sohbet' kısmında bora55 tarafından paylaşıldı.

1. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    Biraz araştırdım ama tam olarak net cevap bulamadım. Aldığımız tablette gps var ise navigasyon olarakta kullanabilirmişsiz sanırım gerekli praogramı yüklersek. Almak istediğim tablet 200-250 civarı daha düşükte olabilir tavsiye kabul edilir :) Ben bir tane buldum işte linki : PIRANHA GPS TAB 7 fırsatları kliksa.com'da! | kliksa.com - Ucuza Kon! Piranha'nın kendi programını da içine yüklersem.
    Sizce bu tableti alsam arabamda navigasyon evde de tablet (performans beklentim yok) olarak kullanabilir miyim ? Sizce güzel bir fikir mi ?

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Tabi Kullanabilirsin GPS le Çok da Güzel tarifi var ama Daha evvel Ipad kullanmışlığın varsa dokunmatik TFT ekranı seni kanser etmeye yetecektir (daha evvel kullandığın üst sınıf bir Tablet yoksa mukayese edeceğin bir cihazda olmayacağından işini görecekti..) :eek:key:

3. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    GPS alıcısı varsa tabikide kullanabilirsiniz, piranha programına falan gerek yok, forum sitelerinden i-go'nun uyumlu android versiyonunu yüklerseniz cihaza oldu bitti :) Ben androidli telefonumda kullanıyorum aynı şekilde. Fiyatıda iyiymiş ya :D

4. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    Yok hocam daha önce kaliteli bir tablet kullanmadım çok kaliteli birşeye gerek yok işimi görsün yeter. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali idare etsin yeter. Peki arkadaşlar bunun şarj işini nasıl halledebilirim ? Çakmaklıktan usb bağlantısı ile hallolur mu dersiniz ?

5. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Büyük ihtimalle 5 volttur bunların gücü. Adaptörünün üzerinede kaç amper olduğunada bakarak ona yakın değerlerde bir çakmak şarjı ile kulanabilirsin. Paket içeriğinide araştır belki vardır içinde. Fiyat iyiymiş hakkatten navigasyon cihazı almak yerine tablet olarak bunu almak çok daha mantıklı olacaktır.

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Bildiğim kadarıyla Ürün Araç Şarj Aparatı ve USB Bağlanyısı ile birlikte Geliyor mirim.. Direk Çakmaklığa Takıyorsun Arabadayken Evdede PC den Şarj Oluyor Ayrıca bir Priz Şarjı yok diye biliyorum.. Ekran Çözünürlüğüne Kafayı Takmazsan Performansı da gayet Yeterli :eek:key:

7. cool

cool SCW Üyesi

38
    16
    8
    olur neden olmasın,işinizi görür.aparatlarıda yanında geliyor,fiyatıda uygun bence.tabletim olmasa düşünürdüm bende.

8. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113

Sayfayı Paylaş