Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tabletten navigasyon olur mu ?

bora55

Kıdemli Üye
Biraz araştırdım ama tam olarak net cevap bulamadım. Aldığımız tablette gps var ise navigasyon olarakta kullanabilirmişsiz sanırım gerekli praogramı yüklersek. Almak istediğim tablet 200-250 civarı daha düşükte olabilir tavsiye kabul edilir :) Ben bir tane buldum işte linki : PIRANHA GPS TAB 7 fırsatları kliksa.com'da! | kliksa.com - Ucuza Kon! Piranha'nın kendi programını da içine yüklersem.
Sizce bu tableti alsam arabamda navigasyon evde de tablet (performans beklentim yok) olarak kullanabilir miyim ? Sizce güzel bir fikir mi ?

Tabi Kullanabilirsin GPS le Çok da Güzel tarifi var ama Daha evvel Ipad kullanmışlığın varsa dokunmatik TFT ekranı seni kanser etmeye yetecektir (daha evvel kullandığın üst sınıf bir Tablet yoksa mukayese edeceğin bir cihazda olmayacağından işini görecekti..) :eek:key:

GPS alıcısı varsa tabikide kullanabilirsiniz, piranha programına falan gerek yok, forum sitelerinden i-go'nun uyumlu android versiyonunu yüklerseniz cihaza oldu bitti :) Ben androidli telefonumda kullanıyorum aynı şekilde. Fiyatıda iyiymiş ya :D

Tabi Kullanabilirsin GPS le Çok da Güzel tarifi var ama Daha evvel Ipad kullanmışlığın varsa dokunmatik TFT ekranı seni kanser etmeye yetecektir (daha evvel kullandığın üst sınıf bir Tablet yoksa mukayese edeceğin bir cihazda olmayacağından işini görecekti..) :eek:key:

Yok hocam daha önce kaliteli bir tablet kullanmadım çok kaliteli birşeye gerek yok işimi görsün yeter. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali idare etsin yeter. Peki arkadaşlar bunun şarj işini nasıl halledebilirim ? Çakmaklıktan usb bağlantısı ile hallolur mu dersiniz ?

Yok hocam daha önce kaliteli bir tablet kullanmadım çok kaliteli birşeye gerek yok işimi görsün yeter. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali idare etsin yeter. Peki arkadaşlar bunun şarj işini nasıl halledebilirim ? Çakmaklıktan usb bağlantısı ile hallolur mu dersiniz ?

Büyük ihtimalle 5 volttur bunların gücü. Adaptörünün üzerinede kaç amper olduğunada bakarak ona yakın değerlerde bir çakmak şarjı ile kulanabilirsin. Paket içeriğinide araştır belki vardır içinde. Fiyat iyiymiş hakkatten navigasyon cihazı almak yerine tablet olarak bunu almak çok daha mantıklı olacaktır.

Bildiğim kadarıyla Ürün Araç Şarj Aparatı ve USB Bağlanyısı ile birlikte Geliyor mirim.. Direk Çakmaklığa Takıyorsun Arabadayken Evdede PC den Şarj Oluyor Ayrıca bir Priz Şarjı yok diye biliyorum.. Ekran Çözünürlüğüne Kafayı Takmazsan Performansı da gayet Yeterli :eek:key:

olur neden olmasın,işinizi görür.aparatlarıda yanında geliyor,fiyatıda uygun bence.tabletim olmasa düşünürdüm bende.

Geri
Üst Alt