Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sunroof sesi

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında Koridorosman tarafından paylaşıldı.

1. Koridorosman

Koridorosman SCW Üyesi

139
    44
    28
    Selamınaleyküm yeni kasa leon aldık ben ve arkadaşım ikimizinde sunroofundan boncuk veya kutunun içinde sakız varmış gbi ses geliyo arkadaşım servise götürdü 3 kere ses düzelmedi hepsinde böyle diolar doğrumudur yeni kasa kullanan arkadaşlar cevab yazarsa sevinirim sunroff kapalı iken ve bozuk sadece ses cıkartıyo

Sent from my iPhone using Tapatalk

nurettin.ugur.3956 ve dadaş34 bunu beğendi.
  2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.532
    5.835
    113
    Aracınız hayırlı olsun sunrof fitillerini silikon sprey sıkıp deneyiniz ses devam ediyorsa şayet kapalıiken kontroledin üstten herhangi bir gevseklik varmı sunroff camında

Beni EDS'ler İYİ Tanır

3. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    sunroof biraz ses yapabilir, sonuçta hareketli bir parça, ama bende hiç dikkatimi çekmedi ki ses geliyor arabanın her tarafından bir o yok :D

gerçi sesleri de bir yapıyor, bir hiç yapmıyor, anlamadım nasıl iş

Bunu beğendi. H.G.Koçer bunu beğendi.
  4. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.532
    5.835
    113
    Müzik sesini hiç kısmayın en iyi çözüm

Beni EDS'ler İYİ Tanır

nurettin.ugur.3956 ve H.G.Koçer bunu beğendi.
  5. Koridorosman

Koridorosman SCW Üyesi

139
    44
    28
    Mk2 sattım pişmanım bu mk3 amma dandik yahu sesin tam nerden geldgini çözemedim ama zatenn herkes sitelerde bi sürü yerinden ses geldigini sölüyo

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.791
    5.621
    113
    Valla benim sunroof dan ses gelmiyor daha doğrusu hiç bir yerinden adam gibi ses duymuyorum ben ses yalıtımı konusunda mk2 den daha güzel olduğunu düşünüyorum.

7. H.G.Koçer

H.G.Koçer SCW Üyesi

331
    214
    43
    Benim mk3 te sunroofta hiç ses yok yanlız ön 2 kapıdan sağlam bass vuran bir şarkı açınca hafif bir ses yapıyor ki ekolayzırda bass 0 da dierleride +6 da biraz sinir bozucu ama böyle ufak bişey için kapı soktürüp taktırmak istemiyorum sunroof için servisle görüşmenizi öneririm gerikalan sesler için boşverin gitsin araba bu sonuçta aşkla tutkuyla bağlıyız ama bunlar ardı arkası kesilmeyecek sesler tıkırtılar hepsini takarsak yandık :)

Bunu beğendi. memet_one bunu beğendi.
  8. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    bir de araç sıfırken ses yapar, çoğu araç yapar 15-20.000 km de şasi yerine oturunca sesler de baya bi azalıyor, benim araçtakiler geçmeye başladı mesela 22.000 de araç :p

@H.G.Koçer kapıları söküp yapıyorlar hocam, içeride gevşek bir parça oluyor, onu kapıya sabitliyorlar kesiliyor ses, benim de sağ ön kapıdan baya geliyordu, kesildi bakımda yaptırdım :)

Bunu beğendi. H.G.Koçer bunu beğendi.
  9. Koridorosman

Koridorosman SCW Üyesi

139
    44
    28
    Benim arabadaki ses ön konsol mu kapı mı sunroof mu çözemedim bi çözsem yaptrcam zaten hemen :)

10. AyhanGny

AyhanGny SCW Üyesi

93
    50
    18
    Valla bendede 2014 yenı kasa sunroof jant led ne varsa eklettım ama ses fln yok yaaaa hepsınde olan yakıt deposunda ses depoda duruken sallantıdan bı ses alır o muzmin sorunu başkada yok.. Şikayetler arasında konsoldan ses geliyor olabilir bak o sorunda var ama sakın sokturtme bulamıyrlar komple konsolu indiyorlar snra başka seslerde başlar çıkmaya...

Sayfayı Paylaş